Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2019

Orpheus 4*, Pamporovo

Orpheus 4*, Pamporovo

ORPHEUS **** ПАМПОРОВО

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ВО ЕВРА

 

21.12-27.12

04.03-15.03 23.03-07.04

09.01-18.01

17.02-03.03

02.01-08.01

19.01-16.02

28.12-01.01

 

DBL STANDARD

1adl

39

52

56

-

 

1adl+1chd 5-12.99

41

53

58

-

 

1adl+2chd 5-12.99

55

71

78

-

 

2adl

54

70

77

-

 

2adl+1chd 5-12.99

55

71

78

-

 

TRIPLE STANDARD

1adl

66

85

93

-

 

1adl+1chd 5-12.99

67

86

94

-

 

1adl+2chd 5-12.99

68

87

95

-

 

2adl

67

86

94

-

 

2adl+1chd 5-12.99

68

87

95

-

 

3adl

68

87

95

-

 

ONE BEDROOM APARTMENT

1adl

73

96

105

-

 

1adl+1chd 5-12.99

74

85

93

-

 

1adl+2chd 5-12.99

75

86

94

-

 

1adl+3chd 5-12.99

76

87

95

-

 

2adl

74

85

93

-

 

2adl+1chd 5-12.99

75

86

94

-

 

2adl+2chd 5-12.99

76

87

95

-

 

3adl

75

86

94

-

 

3adl+1chd 5-12.99

84

109

119

-

 

4adl

87

113

124

-

 

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

DBL STANDARD

1adl

46

59

63

116

 

1adl+1chd 5-12.99

52

63

68

121

 

1adl+2chd 5-12.99

69

85

91

161

 

2adl

68

84

90

160

 

2adl+1chd 5-12.99

69

85

91

161

 

TRIPLE STANDARD

1adl

87

106

114

201

 

1adl+1chd 5-12.99

88

107

115

202

 

1adl+2chd 5-12.99

89

108

116

203

 

2adl

88

107

115

202

 

2adl+1chd 5-12.99

89

108

116

203

 

3adl

89

108

116

203

 

ONE BEDROOM APARTMENT

1adl

94

116

125

224

 

1adl+1chd 5-12.99

95

117

126

225

 

1adl+2chd 5-12.99

96

118

127

226

 

1adl+3chd 5-12.99

97

119

128

227

 

2adl

95

117

126

225

 

2adl+1chd 5-12.99

96

118

127

226

 

2adl+2chd 5-12.99

97

119

128

227

 

3adl

96

118

127

226

 

3adl+1chd 5-12.99

106

131

141

249

 

4adl

111

137

147

261

 

Минимум престој

-

-

5

4

 

Отказ

Под 1 ден 1 ноќевање

Под 5 дена 1ноќевање

Под 14 дена100%

Под 21 ден 100%

 

No show

2 ноќевања

2 ноќевања

100%

100%

 

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

 

Соби: мини бар,сеф,балкон,ТВ,интернет,фен

Опис: ресторан,лоби,СПА центар,финска сауна,турска бања,џакузи,конференциска сала,паркинг,ски гардероба

Попусти и доплати: Доплата за Новогодишна вечера 85 Еур за возрасни и 45 Еур за деца, затворен паркинг 5 Еур на ден

Локација: 50 метри од ски лифтовите, 1000 метри од центарот на Пампорово

Цената вклучува:користење на затворен базен,џакузи,фитнес,сауна, парна бања, отворен паркингWI-FI, трансфер до ски станицата 2-

Малина

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2018 20 % ПОПУСТ ( НЕ ВАЖИ ВО ПЕРИОД ОД 28.12 ДО 01.01.2019)

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2018 15% ПОПУСТ( НЕ ВАЖИ ВО ПЕРИОД ОД 28.12 ДО 01.01.2019)

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 01.12.2018 10% ПОПУСТ( НЕ ВАЖИ ВО ПЕРИОД ОД 28.12 ДО 01.01.2019)

7=и 14=12 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ВО ПЕРИОД ОД 02.01 ДО 31.03.2019

ПОПУСТИТЕ МОЖЕ ДА СЕ КОМБИНИРААТ ЗА ПЕРИОД ОД 02.01 ДО 17.01.2019 И ОД 31.01 ДО 31.03.2019

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД