Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2019

Orphey 4*, Bansko Early Booking Discount

Orphey 4*, Bansko
Early Booking Discount

ORPHEY**** БАНСКО

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ВО ЕВРА

 

29.12-04.01

22.12-28.12

05.01-11.01

12.01-28.02

01.03-30.04

17.11-21.12

DBL STANDARD

1adl

85

53

44

36

1adl+1chd 5-12.99

94

50

44

38

1adl+2chd 5-12.99

95

59

52

46

2adl

94

58

51

45

2adl+1chd 5-12.99

117

73

65

56

3adl

126

79

69

60

DBL LUX

1adl

92

57

50

44

1adl+1chd 5-12.99

93

50

44

38

1adl+2chd 5-12.99

95

59

52

46

1adl+3chd 5-12.99

118

74

66

57

2adl

94

58

51

45

2adl+1chd 5-12.99

117

73

65

56

2adl+2chd 5-12.99

116

72

64

55

3adl

126

79

70

61

3adl+1chd 5-12.99

150

94

83

72

4adl

159

99

88

76

DBL FAMILY

1adl

99

64

57

50

1adl+1chd 5-12.99

100

55

50

44

1adl+2chd 5-12.99

101

66

59

52

1adl+3chd 5-12.99

127

82

74

66

2adl

100

65

58

51

2adl+1chd 5-12.99

126

81

73

65

2adl+2chd 5-12.99

127

82

74

66

3adl

135

87

79

70

3adl+1chd 5-12.99

161

104

94

83

4adl

171

110

99

88

JUNIOR SUITE

1adl

99

64

57

50

1adl+1chd 5-12.99

100

65

58

51

1adl+2chd 5-12.99

126

81

73

65

1adl+3chd 5-12.99

127

82

74

66

2adl

100

65

58

51

2adl+1chd 5-12.99

126

81

73

65

2adl+2chd 5-12.99

127

82

74

66

3adl

135

88

79

69

3adl+1chd 5-12.99

136

89

80

70

4adl

171

110

99

88

DELUXE SUITE

1adl

108

72

66

59

1adl+1chd 5-12.99

109

73

67

60

1adl+2chd 5-12.99

137

92

84

76

1adl+3chd 5-12.99

138

93

85

77

1adl+4chd 5-12.99

166

112

102

92

2adl

109

73

67

60

2adl+1chd 5-12.99

137

92

84

76

2adl+2chd 5-12.99

138

93

85

77

2adl+3chd 5-12.99

166

112

102

92

3adl

147

99

91

82

3adl+1chd 5-12.99

148

100

92

83

3adl+2chd 5-12.99

176

119

109

98

4adl

186

125

114

103

Полупансион

5

5

5

5

Деца од 5-12.99год.

3

3

3

3

Полупансион во 1/1

9

8

8

7

Минимум престој

3

5

3

-

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Откажувањерезрвација

Под 14 дена 100%

Под 7 дена 1 ноќевање

Под 5 дена 1 ноќевање

Под 3 дена 1 ноќевање

No show

100%

2 ноќевања

2 ноќевања

2 ноќевања

Соби: САТ ТВ,интернет,мини бар,сеф

Опис: ресторан,таверна,лоби бар,ски гардероба,пинг понг, СПА центар,затворен базен,џакузи,фитнес,паркинг

Попусти и доплати:Доплата за новогодишна вечера 75 еур за возрасни и 40 еур за деца

Локација: Во центарот на Банско, 1200 метри од Гондолата

Цената вклучува:користење на затворен базен,парна бања,фитнес ,интернет, сауна, зона за релаксација и трансфер до Гондолата

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2018 20% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2018 15% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.11.2018 10% ПОПУСТ

7=6,10=9,14=12 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 12.01.2019

ПОПУСТИТЕ СЕ КОМБИНИРААТ

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД