Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2019

PAMPOROVO 5*

PAMPOROVO 5*

 

ХОТЕЛ PAMPOROVO ***** ПАМПОРОВО 195 СОБИ

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ВО ЕВРА

 

08.12-20.12

05.03-31.03

21.12-27.12

18.01-17.02

03.01-17.01

18.02-04.03

28.12-02.01

DBL STANDARD

1adl

33

57

43

-

1adl+1chd 4-11.99

34

58

44

-

1adl+2chd 4-11.99

46

66

59

-

2adl

45

65

58

-

2adl+1chd 4-11.99

46

66

59

-

3adl

63

91

81

 

DBL NO BALCONY

1adl

30

53

40

-

1adl+1chd 4-11.99

31

54

41

-

1adl+2chd 4-11.99

41

61

55

-

1adl+3chd 4-11.99

52

77

68

-

2adl

40

60

54

-

2adl+1chd 4-11.99

41

61

55

-

2adl+2chd 4-11.99

52

77

68

-

3adl

56

84

75

-

STUDIO STANDARD

1adl

66

86

79

-

1adl+1chd 4-11.99

67

87

80

-

1adl+2chd 4-11.99

68

88

81

-

1adl+3chd 4-11.99

85

110

102

-

2adl

67

87

80

-

2adl+1chd 4-11.99

68

88

81

-

2adl+2chd 4-11.99

85

110

102

-

3adl

94

122

112

-

ONE BEDROOM APARTMENT

1adl

77

97

90

-

1adl+1chd 4-11.99

78

98

91

-

1adl+2chd 4-11.99

79

99

92

-

1adl+3chd 4-11.99

99

124

116

-

2adl

78

98

91

-

2adl+1chd 4-11.99

79

99

92

-

2adl+2chd 4-11.99

99

124

116

-

3adl

109

137

128

-

3adl+1chd 4-11.99

110

138

129

-

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

DBL STANDARD

1adl

45

71

55

128

1adl+1chd 4-11.99

46

72

56

129

1adl+2chd 4-11.99

61

81

75

130

2adl

60

80

74

129

2adl+1chd 4-11.99

61

81

75

130

3adl

84

112

103

181

DBL NO BALCONY

1adl

41

67

51

123

1adl+1chd 4-11.99

42

68

52

124

1adl+2chd 4-11.99

57

77

70

126

1adl+3chd 4-11.99

71

96

88

157

2adl

56

76

69

125

2adl+1chd 4-11.99

57

77

70

126

2adl+2chd 4-11.99

71

96

88

157

3adl

78

106

97

174

STUDIO STANDARD

1adl

81

101

95

150

1adl+1chd 4-11.99

82

102

96

151

1adl+2chd 4-11.99

83

103

97

152

1adl+3chd 4-11.99

105

129

121

190

2adl

82

102

96

151

2adl+1chd 4-11.99

83

103

97

152

2adl+2chd 4-11.99

105

129

121

190

3adl

115

143

134

212

ONE BEDROOM APARTMENT

1adl

95

112

106

161

1adl+1chd 4-11.99

96

113

107

162

1adl+2chd 4-11.99

97

114

108

163

1adl+3chd 4-11.99

118

143

135

204

2adl

96

113

107

162

2adl+1chd 4-11.99

97

114

108

163

2adl+2chd 4-11.99

118

143

135

204

3adl

131

159

146

224

3adl+1chd 4-11.99

132

160

147

225

Мин. престој

-

3

3

-

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Отказ на резервација

Под 5 дена

1 ноќевање

Под 7дена

1 ноќевање

Под 20 дена 100%

Под 7дена

1 ноќевање

No show

2 ноќевања

2 ноќевања

100%

2 ноќевања

Соби: мини бар,фрижидер,сеф,балкон,телефон,ТВ,фен,тоалет

Опис: конференциска сала, бизнис центар, затворен базен, ноќен бар,   лоби бар, ресторан , менувачница,продавница ,фризерница ,интернет сала , фитнес сала, сауна,масажа, солариум ,џакузи , СПА , ски гардероба ,ски школа ,билијард,куглање

Локација: 250 метри од ски лифтовите

Цената вклучува:користење на затворен базен,WI-FI, трансфер ди ски лифтовите,фитнес, сауна,џакузи, детско катче

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 14.01.2019 15% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ОД 03.01 ДО 31.03.2019