Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2019

Perelik 5*, Пампорово \ Бугарија

Perelik 5*, Пампорово \ Бугарија

PERELIK 5* PAMPOROVO

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

 

10.12-28.12

05.01-20.04

29.12-04.01

JUNIOR SUITE

1adl

68

146

1adl+1chd 7-11.99

94

122

1adl+1chd 2-6.99

79

104

1adl+2 chd 2-6.99

91

121

1adl+2chd 7-11.99

122

160

1adl+2 chd 2-6.99,7-11.99

106

140

2adl

111

147

2adl+1chd 2-6.99

123

165

2adl+1chd 7-11.99

140

185

2adl+2chd 2-6.99

136

182

2adl+2chd 2-6.99,7-11.99

152

202

2adl+2chd 7-11.99

169

222

3adl

153

201

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН + LIFT PASS

JUNIOR SUITE

1adl

96

201

1adl+1chd 7-11.99

138

167

1adl+1chd 2-6.99

107

131

1adl+2 chd 2-6.99

119

149

1adl+2chd 7-11.99

183

221

1adl+2 chd 2-6.99,7-11.99

150

185

2adl

167

202

2adl+1chd 2-6.99

179

220

2adl+1chd 7-11.99

212

257

2adl+2chd 2-6.99

191

238

2adl+2chd 2-6.99,7-11.99

224

274

2adl+2chd 7-11.99

258

311

3adl

237

284

Такса

Вклучена

Вклучена

Откажување   резрвација

Под 7 дена 1 ноќевање

После 01.12.2018 100%

No show

2 ноќевања

100%

Соби:ТВ, мини бар, телефон, во некои од собите и балкон

Опис: паркинг, ресторан,ноќен клуб, затворен базен, сауна , WI-FI,bar

Попусти и доплати: Новогодишна вечера 65 ЕУР за возрасни и 35 ЕУР за деца од 2-11.99 год.

Цената вклучува: користење на затворен базен, фитнес, парна бања, сауна, паркинг и трансфер до ски лифтовите

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 19.01 ДО 28.02.2019 10% ПОПУСТ