Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2019

PERSEY FLORA APARTMENTS

PERSEY FLORA APARTMENTS

Early Booking Discount понуда од Persey Flora Apartments

PERSEY FLORA APARTMENTS BOROVEC

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ ВО ЕВРА

 

 

26.12-08.01

19.12-25.12

09.01-28.02

01.12-18.12

01.03-30.04

01.05-30.11

STUDIO STANDARD

1 adl

96

57

37

29

1 adl+1chd 2-13.99

97

58

38

30

2 adl

97

58

38

30

STUDIO LARGE

1 adl

101

68

44

35

1 adl+1chd 2-13.99

102

69

45

36

1 adl+2chd 2-13.99

109

74

49

37

1 adl+3 chd 2-13.99

116

78

54

38

2 adl

102

69

45

36

2 adl+1chd 2-13.99

109

74

49

37

2 adl+2chd 2-13.99

116

78

54

38

3 adl

115

77

53

37

ONE BEDROOM APARTMENT

1 adl

135

79

57

40

1 adl+1chd 2-13.99

136

80

58

41

1 adl+2chd 2-13.99

142

85

62

42

1 adl+3 chd 2-13.99

149

89

67

43

2 adl

136

80

58

41

2 adl+1chd 2-13.99

142

85

62

42

2 adl+2chd 2-13.99

149

89

67

43

3 adl

148

88

66

42

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Отказ на резервација

Под 20 дена 100%

Под 7 дена 1 ноќевање

Под 3 дена 1 ноќевање

Под 3 дена 1 ноќевање

Минимум престој

6

3

3

1

Соби: САТ ТВ,телефон,радио ( МОЖЕ ДА БИДАТ И ДЕЛ ОД ГЛАВНАТА ЗГРАДА НА ФЛОРА ИЛИ ВО ДЕПАНДАНСИТЕ )

Опис:ресоран,лоби бар,затворен базен,сауна,џакузи,конференциска сала, менувачница,паркинг, ски гардероба

Попусти и доплати:Доплата за новогодишна вечера 85 Еур за возрасни и 45 Еур за деца

Локација: 150 метри од ски лифтовите

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2018 15% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.11.2018 10% ПОПУСТ

7=6,14=12 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ДО 18.12.2018 И ПОСЛЕ 10.03.2019

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД