Пребарување

Внесете клучни зборови:

ЗИМА 2017/18

Perun 4*

Perun 4*

ХОТЕЛ “PERUN “**** БАНСКО

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

1

01.12-21.12

09.01-18.01

04.02-31.03

19.01-03.02

22.12-28.12

02.01-08.01

29.01-01.01

DBL ECONOMY

adl

42

53

69

115

1adl+1chd 2-11.99

57

66

78

121

1adl+2chd 2-11.99

66

77

90

139

2adl

65

76

89

138

2adl+1chd 6-11.99

81

95

112

173

3adl

91

106

125

193

DBL NO BALCONY

adl

45

56

71

117

1adl+1chd 2-11.99

59

68

80

127

1adl+2chd 2-11.99

68

79

92

141

2adl

67

78

91

140

2adl+1chd 6-11.99

84

98

115

176

3adl

94

109

128

196

DBL WITH BALCONY

adl

48

59

75

121

1adl+1chd 2-11.99

63

72

88

127

1adl+2chd 2-11.99

72

84

97

146

2adl

71

83

96

145

2adl+1chd 6-11.99

90

103

120

181

3adl

100

115

134

202

JUNIOR SUITE

adl

85

99

117

175

1adl+1chd 2-11.99

86

100

118

176

1adl+2chd 2-11.99

87

101

119

177

1adl+3chd 2-11.99

109

127

149

221

2adl

86

100

118

176

2adl+1chd 2-11.99

87

101

119

177

2adl+2chd 2-11.99

109

127

149

221

3adl

120

140

165

246

3adl+1chd 2-11.99

121

141

166

247

Мин. Престој

2

2

3

3

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Откажување резервација

Под дена 1 ноќевање

Под 5 дена 1 ноќевање

Под 7 дена 1 ноќевање

После 01.12.2017100%

No Show

ноќевања

2 ноќевања

2 ноќевања

100%

Откажување резервација за EBD 1

Под 20 дена 50%

Под 20 дена 50%

Под 20 дена 50%

После 01.12.2017100%

No Show за EBD 1

100%

100%

100%

100%

Откажување резервација за EBD 2

Под 7 дена 100%

Под 7 дена 100%

Под 7 дена 100%

После 01.12.2017100%

No Show за EBD 2

100%

100%

100%

100%

Соби:САТ ТВ, сеф,мини бар

Опис:ресторан,меана,лоби бар,СПА центар,затворен базен,фитнес,паркинг,WI-FI

Попусти и доплати: Новогодишна вечера 75 ЕУР, деца од 2-11.99 години 40 ЕУР

Локација: 500 метри од ски лифтовите , 800 метри од центарот на Банско

Цената вклучува:користење на затворен базен,фитнес,сауна,WI-FI и трансфер до гондолата

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД