Пребарување

Внесете клучни зборови:

ЗИМА 2017/18

Perun Lodge 4*

Perun Lodge 4*

ХОТЕЛ “PERUN LODGE **** БАНСКО 205 СОБИ

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

1

29.12-04.01

05.01-12.01

23.12-28.12

13.01-19.01

04.02-04.03

20.01-03.02

01.12-22.12

05.03-20.04

STUDIO

1adl

128

92

52

57

50

1adl+1chd 5-11.99

113

82

63

70

59

1adl+2chd 5-11.99

131

100

80

88

76

2adl

129

93

71

80

67

2adl+1chd 5-11.99

147

111

89

98

85

3adl

174

126

96

108

90

JUNIOR SUITE

1adl

139

103

75

83

70

1adl+1chd 5-11.99

123

92

66

74

63

1adl+2chd 5-11.99

141

109

84

92

80

2adl

140

105

76

85

71

2adl+1chd 5-11.99

158

122

93

102

89

3adl

189

141

102

114

96

ONE BEDROOM APARTMENT

1adl

139

103

75

83

70

1adl+1chd 5-11.99

127

92

66

74

63

1adl+2chd 5-11.99

141

110

84

92

80

1adl+3chd 5-11.99

158

127

102

110

98

2adl

140

104

76

84

71

2adl+1chd 5-11.99

158

122

93

102

89

2adl+2chd 5-11.99

209

173

144

153

140

3adl

189

141

102

114

96

3adl+1chd 5-11.99

207

159

120

132

114

4adl

238

178

129

144

122

Минимум престој

4

-

-

-

-

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Отказ

Под 21 ден 100%

Под 14 дена100%

Под 7 дена 1 ноќевање

Под 7 дена 1 ноќевање

Под 3 дена 1 ноќевање

No show

100%

100%

2 ноќевања

2 ноќевања

2 ноќевања

Соби: мини бар, фрижидер,сеф,балкон,телефон,телевизор,интернет, фен

Опис: конференциска сала,бизнис центар,затворен базен,лоби бар, ресторан,менувачница,продавница,фитнессала,сауна,масажа,солариум, џакузи, СПА центар,ски гардероба,сеф,

Попусти и доплати: Новогодишна вечера 75 ЕУР за возрасни и 40 Еур за Деца

Локација: 100 метри од Гондолата

Цената вклучува:користење на затворен базен,сауна,парна бања,фитнес,сеф,WI-FI во лоби и трансфер до гондолатаПаркинг со доплата од 9

Еур на ден.

14=12 ,7=6 ЗА ПРИСТИГНУВАЊЕ ДО 21.12.2017 , ПОМЕЃУ 13.01 И 20.01.2018 И ПОСЛЕ 20.02.2018

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД