Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2019

PERUN LODGE 4*

PERUN LODGE 4*

Early Booking Discount понуда од Perun Lodge 4*

ХОТЕЛ “PERUN LODGE”**** БАНСКО 205 СОБИ

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

 

28.12-03.01

04.01-12.01

21.12-27.12

13.01-18.01

03.02-04.03

19.01-02.02

01.12-20.12

05.03-30.04

STUDIO

1adl

130

92

55

81

51

1adl+1chd 5-11.99

115

82

66

72

61

1adl+2chd 5-11.99

133

100

84

90

78

2adl

131

93

76

82

69

2adl+1chd 5-11.99

149

111

93

100

87

3adl

180

129

104

113

95

JUNIOR SUITE

1adl

141

103

79

86

72

1adl+1chd 5-11.99

125

92

70

76

65

1adl+2chd 5-11.99

142

109

88

94

82

2adl

142

105

80

87

74

2adl+1chd 5-11.99

160

122

98

105

91

3adl

196

144

110

120

101

ONE BEDROOM APARTMENT

1adl

141

103

79

86

72

1adl+1chd 5-11.99

125

92

70

76

65

1adl+2chd 5-11.99

142

110

88

94

82

1adl+3chd 5-11.99

160

127

106

112

100

2adl

142

105

80

87

74

2adl+1chd 5-11.99

160

123

98

105

91

2adl+2chd 5-11.99

178

140

116

122

109

3adl

196

144

110

120

101

3adl+1chd 5-11.99

214

162

128

137

119

4adl

249

183

141

152

129

Минимум престој

4

-

-

-

-

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Отказ

Под 21 ден 100%

Под 14 дена100%

Под 7 дена 1 ноќевање

Под 7 дена 100%

Под 7дена 1 ноќевање

No show

100%

100%

2 ноќевања

100%

2 ноќевања

Соби: мини бар, фрижидер,сеф,балкон,телефон,телевизор,интернет, фен

Опис: конференциска сала,бизнис центар,затворен базен,лоби бар, ресторан,менувачница,продавница,фитнессала,сауна,масажа,солариум, џакузи, СПА центар,ски гардероба,сеф,

Попусти и доплати: Новогодишна вечера 75 ЕУР за возрасни и 40 Еур за Деца

Локација: 100 метри од Гондолата

Цената вклучува:користење на затворен базен,сауна,парна бања,фитнес,сеф,WI-FI во лоби и трансфер до гондолата. Паркинг со доплата од 9

Еур на ден.

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2018 15% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.11.2018 10% ПОПУСТ

7=6 ЗА ПРЕСТОЈ ДО 20.12.2018 И ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 24.02.2019

ПОПУСТИТЕ МОЖЕ ДА СЕ КОМБИНИРААТ

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД