Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2019

Putnik 4*, Kopaonik

Putnik 4*, Kopaonik

 

HOTEL PUTNIK 4*, KOPAONIK                                                                                             www.hotelputnik.com

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ ЗА НАВЕДЕНИОТ БРОЈ НА НОЌЕВАЊА ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

 

 

 

 

 

KIDS FREE WEEK

 

 

 

 

 

Тип на соба

 

Лица бр.

 

Ноќи бр.

01.12-23.12

23.12-30.12

30.12-06.01

06.01-20.01

20.01-03.02

03.02-10.02

10.02-17.02

17.02-17.03

17.03-07.04

3

7

7

7

7

7

7

7

3

1/2, 1/3

2,3

 

147

413

553

413

413

518

553

413

147

Family Room

3-4

162

455

606

455

455

567

609

455

162

APP

2-6

162

455

606

455

455

567

609

455

162

ДЕТСКА НЕДЕЛА : ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 20.01 ДО 03.02.2019 ДЕЦА ДО 12 ГОДИНИ ГРАТИС . ВАЖИ ЗА МИНИМУМ 1 ВОЗРАСЕН ПЛУС ЕДНО ДЕТЕ

-       Деца до 2.99 год. бесплатно

-       Деца од 3-12 години на сопствено легло во придружба на минимум еден возрасен плаќа ат 70%, на заедничко легло 50%

-       Доплта за 1/1 50%

-       Доплата за комплет пансион 10 ЕУР за лице на ден

ЦЕНАТА НЕ ВКЛУЧУВА:

- Туристичка такса , се плаќа во агенција ( Возрасни 1 ЕУР на ден, деца од 7 до 15 год. 0.5 ЕУР на ден, деца од 2 до 6.99 год. бесплатно )

- Хотелско осигурување 20 РСД за лице на ден

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД