Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2019

RADINA'S WAY 4*

RADINA

Early Booking Discount понуда од Radina's Way 4*

 

RADINA’S WAY **** БОРОВЕЦ

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

1

01.12-18.12

05.03-31.03

19.12-28.12

03.01-19.01

29.12-02.01

20.01-18.02

19.02-04.03

DBL STANDARD

1adl

55

79

128

68

64

1adl+1chd 2-11.99

63

90

161

77

73

1adl+2chd 2-11.99

71

101

162

87

82

2adl

70

100

161

86

81

2adl+1chd 2-11.99

71

101

162

87

82

3adl

98

140

226

120

113

FAMILY ROOM

1adl

77

109

170

94

89

1adl+1chd 2-11.99

72

99

171

86

82

1adl+2chd 2-11.99

80

111

172

96

92

1adl+3chd 2-11.99

101

139

215

121

115

2adl

79

110

171

95

90

2adl+1chd 2-11.99

80

111

172

96

91

2adl+2chd 2-11.99

101

139

215

121

115

3adl

111

154

239

133

127

ONE BEDROOM APARTMENT

1adl

88

119

179

104

99

1adl+1chd 2-11.99

80

108

181

95

90

1adl+2chd 2-11.99

90

121

182

106

101

1adl+3chd 2-11.99

113

151

227

133

127

2adl

89

120

181

105

100

2adl+1chd 2-11.99

90

121

182

106

101

2adl+2chd 2-11.99

113

151

227

133

127

3adl

125

168

253

147

140

3adl+1chd 2-11.99

126

169

254

148

141

4 adl

161

215

325

189

180

ONE BEDROOM APARTMENT LUX

1adl

98

128

189

114

109

1adl+1chd 2-11.99

89

117

190

103

99

1adl+2chd 2-11.99

100

130

191

116

111

1adl+3chd 2-11.99

125

163

240

145

139

2adl

99

129

190

115

110

2adl+1chd 2-11.99

100

130

191

116

111

2adl+2chd 2-11.99

125

163

240

145

139

3adl

138

181

267

161

154

3adl+1chd 2-11.99

139

182

268

162

155

4adl

178

233

343

207

198

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Откажување   резрвација

Под 1 ден 1ноќевање

Под 7дена 1 ноќевање

Под 14 дена 100%

Под 7 дена 1 ноќевање

Под 5 денa 1 ноќевање

No show

2

2

100%

2

2

Минимум престој

-

2

5

2

2

Соби: САТ ТВ,мини бар,сеф,телефон,фен

Опис: ресторан , лоби бар, СПА центар, интернет, конференциска сала, ски гардероба , детско катче , затворен базен, бесплатен трансфер до ски лифтовите

Попусти и доплати: Доплата за Новогодишна вечера 75 Еур за возрасни и 40 Еур за деца

Локација: 1200 метри од ски терените

Цената вклучува:користење затворен базен,фитнес,сауна,парна бања,WI-FI, трансфер до ски лифтовите , паркинг

ЗА РЕЗЕВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2018 20% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2018 15% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.11.2018 10% ПОПУСТ

6=5,7=6 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.12 ДО 28.12.2018 И ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 05.03.2019

ПОПУСТИТЕ МОЖЕ ДА СЕ КОМБИНИРААТ

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД