Пребарување

Внесете клучни зборови:

Велигден 2019

Regnum 5* - Банско

Regnum 5* - Банско

ВЕЛИГДЕН 2019 Хотел РЕГНУМ 5* – Банско

Цени валидни за период на престој : 26.04-29.04.2019

Вид на сместување 3 ПП
Едноспален апартман (2+2) 324 €
Дополнителни услови :
Деца од 0-6.99 год. на доп.легло Бесплатно
Дете од 7-12.99 год. на доп.легло 87 €
Возрасен на доп.легло 125 €

Цените се во евра за 2 лица за 3 ноќевања и вклучуваат :

Во цената не е вклучено :

ОРГАНИЗИРАН ПРЕВОЗ

Скопје – Банско – Скопје

Поаѓање : 26.04.2019

Враќање : 29.04.2019

Цена за повратен билет – 35 евра