Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2019

RILA 4*

RILA 4*

Early Booking Discount понуда од Rila 4*

ХОТЕЛ “RILA” ****БОРОВЕЦ 527 СОБИ                            

ЦЕНИ ЗА СОБЕ НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

 

28.12-04.01

20.01-23.02

05.01-19.01

24.02-03.03

14.12-27.12

04.03-16.03

17.03-06.04

DBL STANDARD

1adl

140

121

95

85

61

1adl+1chd 0-11.99

163

144

118

108

85

1adl+2chd 0-11.99

187

168

141

131

108

2adl

187

162

127

113

82

2adl+1chd 2-11.99

210

185

150

137

106

DBL STANDARD SLOPE VIEW

1adl

148

130

103

93

70

1adl+1chd 0-11.99

171

153

127

117

93

1adl+2chd 0-11.99

194

177

150

140

117

2adl

198

173

138

124

93

2adl+1chd 2-11.99

221

197

161

148

117

DBL SUPERIOR

1adl

171

143

111

100

73

1adl+1chd 0-11.99

194

167

134

123

97

1adl+2chd 0-11.99

218

190

158

147

120

2adl

229

191

149

133

98

2adl+1chd 2-11.99

252

214

172

157

121

DBL SUPERIOR SLOPE VIEW

1adl

180

151

120

108

81

1adl+1chd 0-11.99

203

174

143

131

104

1adl+2chd 0-11.99

226

198

167

154

128

2adl

240

202

160

144

109

2adl+1chd 2-11.99

263

225

183

168

132

FAMILY SUPERIOR

1adl

238

210

178

167

140

1adl+1chd 0-13.99

239

211

179

168

141

1adl+2chd 0-13.99

240

212

180

169

142

1adl+3chd 0-13.99

241

213

181

170

143

2adl

273

235

193

178

142

2adl+1chd 2-13.99

274

236

194

179

143

2adl+2chd 2-13.99

275

237

195

180

144

FAMILY SUPERIOR SLOPE VIEW

1adl

247

218

187

174

148

1adl+1chd 0-13.99

248

219

188

175

149

1adl+2chd 0-13.99

249

220

189

176

150

1adl+3chd 0-13.99

250

221

190

177

151

2adl

284

247

204

189

153

2adl+1chd 2-13.99

285

248

205

190

154

2adl+2chd 2-13.99

286

249

206

191

155

INTERCONNECTED DBL

2adl+2chd 0-11.99

386

351

298

278

231

2adl+3chd 0-11.99

410

374

321

301

254

2adl+4chd 0-11.99

433

397

344

324

278

3adl

422

356

282

255

193

3adl+1chd 0-11.99

445

380

304

279

217

3adl+2chd 0-11.99

468

403

329

302

240

3adl+3chd 0-11.99

492

426

352

325

263

4 adl

457

382

298

266

195

4adl+1chd 2-11.99

481

405

321

290

219

4adl+2chd 2-11.99

504

429

344

313

242

INTERCONNECTED DBL SLOPE VIEW

2adl+2chd 0-11.99

406

349

286

262

209

2adl+3chd 0-11.99

430

372

310

285

232

2adl+4chd 0-11.99

453

395

333

309

255

3adl

477

412

338

311

249

3adl+1chd 0-11.99

501

435

361

334

272

3adl+2chd 0-11.99

524

458

384

357

295

3adl+3chd 0-11.99

547

482

407

381

319

4 adl

480

404

320

289

218

4adl+1chd 2-11.99

503

427

343

312

241

4adl+2chd 2-11.99

526

451

366

335

264

DELUXE SUITE

1adl

341

284

221

198

144

1adl+1chd 0-11.99

342

285

222

199

145

1adl+2chd 0-11.99

343

286

223

200

146

2adl

342

285

222

199

145

2adl+1chd 2-11.99

343

286

223

200

146

DELUXE SUITE SLOPE VIEW

1adl

358

301

238

214

161

1adl+1chd 0-11.99

359

302

239

215

162

1adl+2chd 0-11.99

360

303

240

216

163

2adl

359

302

239

215

162

2adl+1chd 2-11.99

360

303

240

216

163

Минимум престој

3

2

2

2

-

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Отказ на резервација

Под 30 дена 100%

Под 14 дена 1 ноќевања

Под 14 дена 1 ноќевања

Под 14 дена 1 ноќевања

Под 7 дена 1 ноќевања

Отказ на резервација2

Под 6 дена 100%

Под 6 дена 100%

Под 6 дена 100%

Под 6 дена 100%

Под 6 дена 100%

No show

100%

100%

100%

100%

100%

Соби: мини бар,фрижидер,балкон,телефон,телевизор,интернет,фен

Опис: мини клуб , конференциска сала, бизнис центар,затворен базен, кафе –слаткарница, ноќен бар, лоби бар, ресторан,менувачница, продавница,фризерница ,интернет сала , фитнес сала, сауна,масажа,солариум, џакузи, СПА центар, ски гардероба,ски школо,билијард,пинг понг, сеф

Попусти и доплати: Новогодишна вечера 70 ЕУР, деца од 2-11.99 35 ЕУР ( шведска маса ) .

Локација: 50 метри од ски лифтовите

Цената вклучува: користење на затворен базен,џакузи,паркинг , WI-FI во лоби, хотелско осигурување. За престој во соби од типот Супериор цената дополнително вклучува пристап до термо зоната, фитнес, ски гардероба , WI –FI во соба како и посебен дел за појадок и вечера. Отворениот паркинг е бесплатен а подземна гаража со доплата на лице место. Детски клуб за деца од 3 до 7 години ( до два часа дневно бесплатно )

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЗА МИНИМУМ 6 НОЌЕВАЊА ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ВО ПЕРИОД ОД 20.01 ДО 26.01.2019 И ОД 05.02 ДО 09.02.2019 ЕДНО БЕСПЛАТНО НОЌЕВАЊЕ И БЕСПЛАТНО СМЕСТУВАЊЕ ЗА ДЕЦА ДО 11.99 год. НА ДОПОЛНИТЕЛНО ЛЕГЛО

( ВАЖИ ЗА DBL SUPERIOR, FAMILY SUPERIOR , DELUXE SUITE И DEELUXE SUITE SLOPE VIEW )