Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2019

Riverside 4*, Bansko Early Booking Discount

Riverside 4*, Bansko
Early Booking Discount

ХОТЕЛ RIVERSIDE 4* BANSKO     

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ВО ЕВРА

1

01.12-21.12

06.01-19.01

25.02-14.04

20.01-24.02

22.12-28.12

02.01-05.01

29.12-01.01

DOUBLE STANDARD

1adl

55

61

70

110

1adl+1chd 6-11.99

48

53

61

95

1adl+2chd 6-11.99

62

70

79

123

2adl

56

62

71

111

2adl+1chd 6-11.99

70

78

90

139

3adl

75

85

97

150

DBL ECONOMY

1adl

38

42

47

76

1adl+1chd 6-11.99

46

52

57

91

2adl

54

60

67

107

DBL FAMILY ROOM

1adl

59

66

72

119

1adl+1chd 6-11.99

60

67

73

120

1adl+2chd 6-11.99

76

84

92

151

1adl+3chd 6-11.99

91

101

111

181

2adl

60

67

73

120

2adl+1chd 6-11.99

76

84

92

151

2adl+2chd 6-11.99

91

101

111

181

3adl

82

91

101

162

3adl+1chd 6-11.99

97

108

118

193

4adl

103

114

125

205

MAISONETTE

1adl

59

66

72

119

1adl+1chd 6-11.99

60

67

73

120

1adl+2chd 6-11.99

76

84

92

151

1adl+3chd 6-11.99

91

101

111

181

2adl

60

67

73

120

2adl+1chd 6-11.99

76

84

92

151

2adl+2chd 6-11.99

91

101

111

181

3adl

82

91

101

162

3adl+1chd 6-11.99

97

108

118

193

4adl

103

114

125

205

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

DOUBLE STANDARD

1adl

59

66

75

115

1adl+1chd 6-11.99

52

57

65

99

1adl+2chd 6-11.99

67

74

84

128

2adl

60

67

76

116

2adl+1chd 6-11.99

76

84

95

145

3adl

82

91

103

156

DBL ECONOMY

1adl

40

45

49

78

1adl+1chd 6-11.99

50

55

61

95

2adl

58

65

71

111

DBL FAMILY ROOM

1adl

64

70

77

123

1adl+1chd 6-11.99

65

71

78

124

1adl+2chd 6-11.99

81

90

98

156

1adl+3chd 6-11.99

98

108

118

188

2adl

65

71

78

124

2adl+1chd 6-11.99

81

90

98

156

2adl+2chd 6-11.99

98

108

118

188

3adl

88

97

106

168

3adl+1chd 6-11.99

104

115

125

200

4adl

110

122

133

212

MAISONETTE

1adl

64

70

77

123

1adl+1chd 6-11.99

65

71

78

124

1adl+2chd 6-11.99

81

90

98

156

1adl+3chd 6-11.99

98

108

118

188

2adl

65

71

78

124

2adl+1chd 6-11.99

81

90

98

156

2adl+2chd 6-11.99

98

108

118

188

3adl

88

97

106

168

3adl+1chd 6-11.99

104

115

125

200

4adl

110

122

133

212

Мин. престој

-

-

3

3

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Откажување   резрвација

Под 5 денa 1 ноќевање

Под 5 денa 1 ноќевање

Под 5 денa 1 ноќевање

После 15.12.2018 100%

No show

2 ноќевања

2 ноќевања

2 ноќевања

100%

Соби:САТ ТВ, телефон, интернет,мини бар,фен

Опис: ресторан,лоби бар,СПА центар,паркинг,WI-FI,затворен базен,фитнес,сауна,џакузи,парна бања

Попусти и доплати: Доплата за Новогодишна вечера 65 Еур за возрасни и 35Еур за деца

Локација: 1000 метри од Гондолата , 100 метри од центарот на Банско

Цената вклучува:користење на затворен базен, сауна, парна бања, фитнес и тренсфер до Гондолата

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2018 10% ПОПУСТ