Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2019

Royal Park&Spa 4*, Банско \ Бугарија

Royal Park&Spa 4*, Банско \ Бугарија

ROYAL PARK&SPA HOTEL **** БАНСКО                      

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ПЛУС ВО ЕВРА

 

14.01-25.01

11.02-10.03

21.12-27.12

03.01-13.01

26.01-10.02

28.12-02.01

DBL STANDARD

1adl

62

73

132

1adl+1chd 6-11.99

63

72

114

1adl+2chd 6-11.99

84

96

152

2adl

85

97

153

2adl+1chd 6-11.99

97

108

164

3adl

113

128

204

DBL FAMILY

1adl

89

100

161

1adl+1chd 6-11.99

90

101

162

1adl+2chd 6-11.99

91

102

163

1adl+3chd 6-11.99

105

116

177

2adl

90

101

162

2adl+1chd 6-11.99

104

115

175

2adl+2chd 6-11.99

117

128

188

3adl

122

137

219

Се вклучено

11

11

11

Деца од 6-11.99 год.

8

8

8

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Откажување   резрвација

Под 5 дена 1 ноќевање

Под 7 дена 1 ноќевање

Под 21 ден 100%

No show

ноќевања

2 ноќевања

100%

Соби: телефон,мини бар,ТВ,фен,WI-FI,балкон

Опис: ресторан,лоби бар,WI-FI,фитнес,сауна,затворен базен,парна бања,паркинг

Попусти и доплати: Новогодишна вечера 7ЕУР за возрасни и 40 Еур за Деца

Локација: 900 метри од Гондолата, 800 метри од центарот на Банско

Цената вклучува:користење на затворен базен,сауна,соба за релаксација,фитнес,интерне,паркинг, трансфер до Гондолата и до центарот на Банско

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД