Пребарување

Внесете клучни зборови:

ЗИМА 2017/18

SAMOKOV 4*

SAMOKOV 4*

ХОТЕЛ “ SAMOKOV **** БОРОВЕЦ 309 СОБИ

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ВО ЕВРА

1

29.12-04.01

05.01-12.01

03.02-16.02

13.01-02.02

17.02-26.02

20.12-28.12

27.02-31.03

DOUBLE STANDARD

1adl

70

57

51

45

1adl+1chd 6-12.99

81

61

52

42

1adl+2chd 6-12.99

108

81

70

57

2adl

107

80

69

56

2adl+1chd 6-12.99

108

81

70

57

3adl

150

112

97

78

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

1adl

73

61

56

49

1adl+1chd 6-12.99

86

67

59

49

1adl+2chd 6-12.99

115

90

79

66

2adl

114

89

78

65

2adl+1chd 6-12.99

142

116

98

81

3adl

159

121

109

90

Минимум престој

5

-

-

-

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Мин. престој

5

-

-

-

Отказ на резервација

Под 15 денa 100%

Под 5 дена 1 ноќевање

Под 5 дена 1 ноќевање

Под 3 дена 1 ноќевање

No Show

100%

2 ноќевања

2 ноќевања

2 ноќевања

Соби: мини бар ,балкон,телефон,телевизор,радио,радио,тоалет

Опис: конференциска сала ,бизнис центар , затворен базен, кафе слаткарница ,ноќен бар, лоби бар,ресторан,менувачница,фризерница,сала за интернетсауна,масажа,солариум,џакузи,ски гардероба,ски школо,куглање, лекарски кабинет,сеф на рецепција,СПА

Попусти и доплати: Новогодишна вечера 50 ЕУР деца 35 ЕУР за деца од 2-12.99 години

Локација: 100 метри од ски лифтовите

Цената вклучува:користење на затворен базен

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

5=4,14=12 (и комбинации ) ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ВО ПЕРИОД ОД 05.01 ДО 31.01.2017 И ОД 01.03 ДО 31.03.2018 ( ВАЖИ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ПОСЛЕ 01.12.2017)

 

newwaysoftravel Превземи целосна понуда