Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2019

SAMOKOV 4*

SAMOKOV 4*

Early Booking Discount понуда од Samokov 4*

ХОТЕЛ “ SAMOKOV ”**** БОРОВЕЦ 309 СОБИ

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ВО ЕВРА

 

29.12-04.01

05.01-11.01

02.02-20.02

12.01-01.02

21.02-02.03

20.12-28.12

03.03-31.03

DOUBLE STANDARD

1adl

72

59

53

48

1adl+1chd 5-12.99

81

61

52

44

1adl+2chd 5-12.99

108

81

70

59

2adl

107

80

69

58

2adl+1chd 5-12.99

108

81

70

59

3adl

149

112

97

81

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

1adl

76

64

58

52

1adl+1chd 5-12.99

86

67

59

51

1adl+2chd 5-12.99

114

90

79

68

2adl

113

89

78

67

2adl+1chd 5-12.99

142

112

98

84

3adl

159

125

109

94

Минимум престој

5

-

-

-

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Мин. престој

5

3

3

3

Отказ на резервација

Под 15 денa 100%

Под 5 дена 1 ноќевање

Под 5 дена 1 ноќевање

Под 3 дена 1 ноќевање

No Show

100%

2 ноќевања

2 ноќевања

2 ноќевања

Соби: мини бар ,балкон,телефон,телевизор,радио,радио,тоалет

Опис: конференциска сала ,бизнис центар , затворен базен, кафе слаткарница ,ноќен бар, лоби бар,ресторан,менувачница,фризерница,сала за интернетсауна,масажа,солариум,џакузи,ски гардероба,ски школо,куглање, лекарски кабинет,сеф на рецепција,СПА

Попусти и доплати: Новогодишна вечера 50 ЕУР деца 35 ЕУР за деца од 2-12.99 години

Локација: 100 метри од ски лифтовите

Цената вклучува:користење на затворен базен

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2018 15 % ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.11.2018 10 % ПОПУСТ

5=4,14=12 (и комбинации ) ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ВО ПЕРИОД ОД 05.01 ДО 22.01.2019 И ОД 05.03 ДО 31.03.2019 ( ВАЖИ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ПОСЛЕ 01.12.2018)