Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2019

SKI and FUN Maribor

SKI and FUN Maribor

SKI & FUN

Цена за период  08.01. - 11.03.2019.

ПОПУСТ 20% за резервации ран букинг до 15/09/2018

ПОПУСТ 7=6  е вклучен во цената, 10% ПОПУСТ за ски карта и ски опрема

Вклучена ски карта за сите денови

 

Цена по лице, по пакет во евра

 (плаќање во денари 1еур = 62,00 мкд)

ХОТЕЛ

УСЛУГА

соба

3 дена

2 ноќи

5 дена

4 ноќи

8 дена

7 ноќи

Дополнителен ден

Доплата за еднокреветна соба/на ден

 

HABAKUK 4*

HB

СТАНДАРД

222

444

666

111

20

СТАНДАРД35m²

232

464

696

116

20

СУПЕРИОР

250

500

750

125

25

 

BELLEVUE 4*

HB

СУПЕРИОР

202

404

606

101

20

ФАМИЛИЈАРНА СОБА 2+2

212

424

636

106

/

 

 

Цената на пакетот вклучува:
• сместување во избраниот хотел во двокреветна соба на база на полупансион (појадок, вечер – шведска маса). Слободен пристап во фитнес, Wi-Fi интернет, ски карта за сите денови на престојот.
Дополнително вклучено во хотелот Хабакук 4 *: неограничено користење на Wellness Spa центарот Хабакук (користење на базен со термичка вода и сауни), 1x бесплатна употреба на бањарка и папучи (за возрасни), бесплатен влез и разновидна забава во казиното Mond организиран трансфер (шатл-служба) .
Дополнително вклучено во хотел Bellevue 4 *: неограничено користење Свет Сауна Белви, паркинг место.
Цената на пакетот не вклучува:
• Туристичка такса за сите хотели по лице по ден - 1,27 € (се плаќање во хотел), по лице за целиот период на престој за лица над 18 години - 1 € (плаќање во хотел), превоз (постои можност за организирање), меѓународно патничко здравствено осигурување