Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2019

SNEZHANKA 3* PAMPOROVO Early Booking Discount

SNEZHANKA 3* PAMPOROVO
Early Booking Discount

SNEZHANKA 3* PAMPOROVO

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

1

09.12-24.12

08.03-31.03

25.12-28.12

23.01-07.03

29.12-02.01

03.01-22.01

DBL STANDARD

1adl

35

42

134

40

1adl+1chd 6-11.99

36

43

102

41

1adl+2chd 6-11.99

44

52

123

50

2adl

47

56

135

54

2adl+1chd 6-11.99

55

65

156

63

3adl

65

78

186

75

ONE BEDROOM APARTMENT

1adl

68

82

191

75

1adl+1chd 6-11.99

69

83

192

76

1adl+2chd 6-11.99

70

84

193

77

1adl+3chd 6-11.99

71

85

194

78

2adl

69

83

192

76

2adl+1chd 6-11.99

70

84

193

77

2adl+2chd 6-11.99

71

85

194

78

3adl

70

84

193

77

3adl+1chd 6-11.99

78

92

201

85

4adl

80

95

204

88

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Откажување резрвација

Под 3 дена 1 ноќевање

Под 5 дена 1 ноќевање

Под 14 дена 100%

Под 5 дена 1 ноќевање

No show

2 ноќевања

2 ноќевања

100%

2 ноќевања

Соби: балкон, ТВ, телефон, мини бар

Опис:120 метри од центарот на Пампорово, 1.5 км. од ски лифтовите, ресторан,таверна, лоби бар,затворен

базен,сауна,џакузи,ски гардероба, WI-FI

Попусти и доплати: Доплата за Новогодишна вечера 50 Еур за возрасни и 30 Еур за деца.

Цената вклучува : користење на затворен базен, сауна, паркинг и WI-FIТрансфер до ски лифтовите 1 Еур по

лице на ден ( на лице место)

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2018 15% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.11.2018 10% ПОПУСТ

7=6 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ВО ПЕРИОД ПОМЕЃУ 03.01 И 31.01.2019 И ПОМЕЃУ 26.02 И 31.03.2019