Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2019

Sokol 3*, Borovec

SOKOL” 3* BOROVEC               

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН СО ВКЛУЧЕН ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

 

01.12-21.12

24.02-31.03

13.01-24.01

17.02-23.02

22.12-27.12

02.01-12.01

25.01-16.02

28.12-01.01

DBL STANDARD

1adl

41

47

55

95

1adl+1chd 0-11.99

42

48

56

96

1adl+2chd 0-11.99

55

64

72

99

2adl

54

63

71

98

2adl+1chd 6-11.99

66

75

84

110

3adl

72

81

90

117

ONE BEDROOM APARTMENT

1adl

71

80

94

125

1adl+1chd 6-11.99

72

81

95

126

1adl+2chd 6-11.99

85

94

107

138

1adl+3chd 6-11.99

97

106

119

150

2adl

72

81

95

126

2adl+1chd 6-11.99

85

94

107

138

2adl+2chd 6-11.99

97

106

119

150

3adl

91

100

114

145

3adl+1chd 6-11.99

105

112

126

157

4adl

110

119

132

163

BABY COT

3

3

3

3

Минимум престој

-

-

-

4

Tакса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Отказ на резервација

Под 5 дена 1ноќевањe

Под 7 дена 1 ноќевањe

Под 7 дена 1 ноќевањe

Под 14 дена 100%

No show

2 ноќевања

2 ноќевања

2 ноќевања

100%

Соби: интернет,телефон,ТВ,мини бар,фен а во апартманите камин и џакузи

Опис :ресторан,лоби бар,фитнес,сауна,џакузи,масажа

Локација: 300 метри од ски лифтовите

Доплати: Новогодишна вечера 65 Еур за возрасни и 35 Еур за деца од 2-12 год.

Цената вклучува: користење на фитнес,паркинг и интернет

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 15.11.2018 15% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 15.12.2018 10% ПОПУСТ

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД