Пребарување

Внесете клучни зборови:

НОВА ГОДИНА 2019

Splendid Conference & Spa Resort 5* БУДВА

Splendid Conference & Spa Resort 5* БУДВА

Splendid Conference & Spa Resort 5* БУДВА

*Сопствен превоз*

ПАКЕТИ:

3НОЌЕВАЊА 395€ по лице со вклучена свеќена вечера на 31.12.2018 (285€ сместување+110€ свечена вечера)

 

4НОЌЕВАЊА 455€ по лице со вклучена свечена вечера 31.12.2018  (345€ сместување+110€ свечена вечера)

 

Пакет од 5+1 ноќевања: 495€ по лице со вклучена свечена вечера 31.12.2018 (385€ сместување + 110€свечена вечера)

 

*доколку овој пакет се резервира од 28.12.2018 обезбедено е додатно ноќевање

****************************************

* цените се однесуваат по лице во двокреветна соба,

* доручекот е вклучен во цените

* Доплата за еднокреветна е 100%.

* доплата за ПОГЛЕД МОРЕ соба – 20€ по соба на ноќ,

* доплата за Премиум соба– 40€ по соба на ноќ,

* трет возрасен - 10% попуст на сместувањето,

* попуст за деца со двајца возрасни:

1. Дете на возраст од 2-11г.–50% попуст на смесетувањето и свечената вечера;

2. дете на возраст од 2-11г.– GRATIS и 50% попуст на свечената вечера.

*********************************************

31.12. гостите ќе ги забавуваат регионални музички звезди Indira Forza и Jelena Rozga.

01.01. настапува еден од најпознатите бендови од EX YU музичката сцена Bijelo Dugme заедно со Јelenа Rozgа.

02.01. трандиционално ќе настапува Haris Dzinović кој како и секогаш ќе Ви овозможи добро расположение.

 

Цените на свечените вечери за 01 и 02 јануар 2019 се следните:

01.01: 50€ по лице/25€ по дете

02.01: 35€ по лице/17,5€ по дете.

newwaysoftravel Превземи целосна понуда