Пребарување

Внесете клучни зборови:

ЗИМА 2017/18

Sport 4*

Sport 4*

SPORT HOTEL **** БАНСКО                                      

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

1

29.12-04.01

05.01-11.01

22.12-28.12

12.01-08.03

01.12-21.12

09.03-15.04

DBL EXECUTIVE

adl

152

135

81

73

1 adl+1chd 2-12.99

135

119

94

80

1 adl+2chd 2-12.99

152

137

111

98

adl

153

136

107

91

2 adl+1chd 2-12.99

171

153

125

109

adl

207

183

144

123

DBL DELUXE

1adl

181

161

88

77

1 adl+1chd 2-12.99

160

142

105

86

1 adl+2chd 2-12.99

177

160

123

104

1 adl+3chd 2-12.99

195

178

141

121

adl

182

162

120

98

2 adl+1chd 2-12.99

200

180

138

116

2 adl+2chd 2-12.99

218

198

156

133

adl

246

219

162

132

3 adl+1chd 2-12.99

264

237

180

150

adl

310

276

205

167

ONE BEDROOM APARTMENT

1adl

234

211

164

141

1 adl+1chd 2-12.99

235

212

165

142

1 adl+2chd 2-12.99

236

213

166

143

1 adl+3chd 2-12.99

237

214

167

144

adl

235

212

165

142

2 adl+1chd 2-12.99

236

213

166

143

2 adl+2chd 2-12.99

237

214

167

144

adl

236

213

166

143

3 adl+1chd 2-12.99

237

214

167

144

adl

237

214

167

144

Доплата за Deluxe VIP Apartment ( на ден)

65

65

65

65

Минимум престој

4

4

3

-

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Соби: клима,САТ ТВ,телефон, балкон , интернет

Опис: ресторан, бар, СПА центар, затворен базен, лоби, ски гардероба

Попусти и доплати:. Новогодишна вечера 85 ЕУР за возрасни и 45 ЕУР за деца доплата за затворена гаража на ден 8 Еур,

Цената вклучува:користење на затворен базен,сауна,парна бања,римска бања,ски гардероба, WI-FI во лоби

Локација: Веднаш до Гондолата

Откажување резервација

Под 21 ден 100%

Под 14 денa100%

Под 7 дена 1 ноќевање

Под 3 дена 1 ноќевање

No show

100%

100%

2 ноќевања

2 ноќевања

ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ДО 21.12.2017 И ПОСЛЕ 16.03.2018 14=12 ,7=6

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД