Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2019

SREBRENA LISICA 3*,KOPAONIK

SREBRENA LISICA 3*,KOPAONIK

SREBRNA LISICA 3* KOPAONIK                          www.srebrnalisica.com

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ ЗА ПАКЕТ ОД НАВЕДЕНИОТ БРОЈ НОЌЕВАЊА ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

Тип

Макс.

лица.бр

23.12-30.12

30.12-02.01

02.01-08.01

08.01-15.01

15.01-22.01

22.01-29.01

29.01-03.02

03.02-10.02

10.02-17.02

17.02-24.02

24.02-03.03

03.03-10.03

10.03-17.03

Мин. престој

7

3

6

7

7

7

5

7

7

7

7

7

7

2+0 соба

2

280

213

366

315

315

315

300

490

497

294

294

294

252

0+1, 2+0famiilyroom

2

350

282

474

427

371

427

390

630

658

441

441

441

301

1+1 family room

3

266

186

312

301

280

301

260

420

434

308

308

308

231

2+1 family room

4-6

245

159

264

266

266

266

210

350

371

273

273

273

217

Цената вклучува :

- Полупансион

- Новогодишна вечера ( без вклучен пијалок )

Цената не вклучува :

- Туристичка такса , се плаќа во агенција ( Возрасни 1 ЕУР на ден, деца од 7 до 15 год. 0.5 ЕУР на ден, деца од 2 до 6.99 год. бесплатно ) , хотелско осигурување 30 динари по лице на ден

Попусти и доплати :

-Деца до 2 години бесплатно

- Деца од 2 до 5.99 години во придружба на двајца воразни плаќаат по 50%

-Деца од 6-12 години во придружба на двајца возрасни плаќаат по 70%

-Доплата за ручек 5.5 ЕУР за возрасни 3 ЕУР за деца до 12 години

За користење на петто легло се плаќа 60% , за користење на шесто легло 40%

- Доплата за 1/1 70%

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД