Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2019

St.Ivan Rilski 4*, Bansko

St.Ivan Rilski 4*, Bansko

ST. IVAN RILSKI **** БАНСКО                    104 СОБИ

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ВО ЕВРА

 

27.12-02.01

03.01-13.01

25.01-24.02

01.12-26.12

14.01-24.01

25.02-31.03

MAIN BUILDING

DOUBLE STANDARD

adl

96

66

60

1adl+1chd 6-11.99

119

74

62

1adl+2chd 6-11.99

129

84

72

adl

140

82

69

2adl+1chd 6-11.99

150

92

79

adl

190

110

95

APARTMENT HOUSE

STUDIO

adl

140

81

68

1adl+1chd 6-11.99

141

82

69

1adl+2chd 6-11.99

151

92

79

adl

141

82

69

2adl+1chd 6-11.99

151

92

79

adl

160

101

88

APARTMENT

adl

155

96

81

1adl+1chd 6-11.99

156

97

82

1adl+2chd 6-11.99

166

107

92

1adl+3chd 6-11.99

175

117

102

2adl

156

97

82

2adl+1chd 6-11.99

166

107

92

2adl+2chd 6-11.99

175

117

102

adl

174

116

101

3adl+1chd 6-11.99

185

126

111

adl

193

135

120

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕНА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

MAIN BUILDING

DOUBLE STANDARD

adl

107

77

71

1adl+1chd 6-11.99

136

90

79

1adl+2chd 6-11.99

150

105

94

adl

162

105

91

2adl+1chd 6-11.99

177

119

106

adl

221

141

125

APARTMENT HOUSE

STUDIO

adl

162

103

90

1adl+1chd 6-11.99

163

104

91

1adl+2chd 6-11.99

178

119

106

adl

163

104

91

2adl+1chd 6-11.99

178

119

106

adl

193

135

121

ONE BEDROOM APARTMENT

adl

177

118

104

1adl+1chd 6-11.99

178

119

105

1adl+2chd 6-11.99

192

133

119

1adl+3chd 6-11.99

207

148

133

2adl

178

119

105

2adl+1chd 6-11.99

192

133

119

2adl+2chd 6-11.99

207

148

133

adl

208

149

135

3adl+1chd 6-11.99

222

163

149

adl

238

179

165

Минимум престој

4

-

-

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Откажување   резрвација

Под 14 денa 100%

Под 5дена 1 ноќевање

Под дена 1 ноќевање

NO SHOW

100%

2 ноќевања

2 ноќевања

Соби:фрижидер, балкон,САТ ТВ,фен,сеф,телефон

Опис:мини клуб,затворен базен,ноќен клуб, лоби бар, меана, ресторан, менувачница,фитнес сала,сауна,масажа,СПА центар, ски гардероба, сеф

Попусти и доплати: Доплата за Новогодишна вечера 85 ЕУР за возрасни и 45 Еур за деца

Локација:1200 метри од Гондолата

Цената вклучува: користење на затворен базен,парна бања,сауна,фитнес, ,трансфер до гондолата Паркинг со доплата 5 ЕУР на ден )

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2018 20% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ДО 26.12.2018 И ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 15.01.2018 ( ЗА МИНИМУМ 6 НОЌЕВАЊА)

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2018 15% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 27.12 ДО 13.01.2019

( ЗА МИНИМУМ 6 НОЌЕВАЊА )

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 16.11.2017 15% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ДО 26.12.2018 И ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 14.01.2019 ( ЗА МИНИМУМ 6 НОЌЕВАЊА)

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 16.11.2018 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 27.12 ДО 13.01.2018

( ЗА МИНИМУМ 6 НОЌЕВАЊА )

14=12,10=9 И 7=6 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.12 ДО 26.12.2019 И ОД 03.01 ДО 31.03.2019

ПОПУСТИТЕ МОЖЕ ДА СЕ КОМБИНИРААТ ЗА ПРЕСТОЈ ОД 01.12 ДО 26.12.2018 , ОД 14.01 ДО 24.01.2019 И ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 25.02.2019

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД