Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2019

Strazhite 4*, Bansko Early Booking Discount

STRAZHITE **** БАНСКО                         

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

 

29.12-04.01

05.01-11.01

26.01-15.02

15.12-28.12

12.01-25.01

16.02-01.03

02.03-02.04

DBL STANDARD

1adl

82

80

76

66

62

1adl+1chd 2-11.99

99

96

89

74

69

1adl+2chd 2-11.99

132

128

119

99

92

2adl

131

127

118

98

91

2adl+1chd 2-11.99

132

128

119

99

92

3adl

184

178

165

137

128

SUITE

1adl

152

148

139

119

112

1adl+1chd 2-11.99

153

149

140

120

113

1adl+2chd 2-11.99

154

150

141

121

114

1adl+3chd 2-11.99

155

151

142

122

115

2adl

153

149

140

120

113

2adl+1chd 2-11.99

154

150

141

121

114

2adl+2chd 2-11.99

155

151

142

122

115

3adl

204

198

185

157

148

MEZONET

1adl

152

148

139

119

112

1adl+1chd 2-11.99

153

149

140

120

113

1adl+2chd 2-11.99

154

150

141

121

114

1adl+3chd 2-11.99

155

151

142

122

115

2adl

153

149

140

120

113

2adl+1chd 2-11.99

154

150

141

121

114

2adl+2chd 2-11.99

155

151

142

122

115

3adl

204

198

185

157

148

Такса за лице(еднократно)

5

5

5

5

5

Откажување резрвација

После 01.12.20178100%

Под 7 дена 1 ноќевање

Под 7 дена 1 ноќевање

Под 7 дена 1 ноќевање

Под 7 дена 1 ноќевање

No show

100%

2 ноќевања

2 ноќевања

2 ноќевања

2 ноќевања

Соби: САТ ТВ, телефон, тоалет

Опис:лоби бар со камин,ресторан,кафе бар,масажа,конференциска сала,интернет,продавница,сеф на рецепција куглање , видео игри, бесплатно користење затвортен базен,парна бања,фитнес,сауна и трансфер до гондолата

Попусти и доплати:Доплата за Новогодишна вечера 75 Еур за возрасни и 40 Еур за деца

Локација: 200 м. од гондолата, 500 м. од центарот на Банско

Цената вклучува: користење на затворен базен,парна бања,сауна,фитнес,WI-FI ( во лоби ) и трансфер до гондолата

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2018 15% ПОПУСТ +10% ПОПУСТ НА СКИ ПАКЕТИ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.11.2018 10% ПОПУСТ +10% ПОПУСТ НА СКИ ПАКЕТИ