Пребарување

Внесете клучни зборови:

Wellnes and Spa

Strimon Ќустендил

Strimon
Ќустендил

Цените се валидни во период 11.09.2017 - 31.05.2018

Тип на соба

Недела - Четврток

Петок-Сабота

1 ноќ

2 ноќи

3/4/5 ноќи

1 ноќ

2 ноќи

Single Room "Classic" (1 adl)

43,1 еур

41 еур

39 еур

55,4 еур

52,8 еур

Double Room "Classic" (2 adl)

56,9 еур

54,4 еур

51,2 еур

64,6 еур

61,5 еур

Single Room "Deluxe" (1 adl)

53,8 еур

51,2 еур

48,7 еур

69,2 еур

66,2 еур

Double Room "Deluxe" (2+1)

71,3 еур

67,7 еур

64,1 еур

92,е еур

87,7 еур

Double Room "Mansard" (2 adl)

56,9 еур

54,3 еур

51,3 еур

64,6 еур

61,5 еур

Suite Executive (2+1)

91,8 еур

87,2 еур

82,6 еур

115,4 еур

109,7 еур

Mezonette Deluxe (2 adl)

91,8 еур

87,2 еур

82,6 еур

115,4 еур

109,7 еур

Family Apartment (4+2)

119 еур

112,8 еур

107,2 еур

143,6 еур

136,4 еур

Цените се изразени во ЕВРА по соба на ноќ и вклучуваат:
Ноќевање со појадок
Користење на минерален затворен базен, SPA&Wellness /Римска бања, парна бања, финска сауна, инфраред сауна, топли лежалки, релакс зона
Бесплатно користење на паркинг и Wi-Fi


Oпшти услови за резервација:
Деца од 0-6 години се сместуваат бесплатно
Деца од 6-14 години сместени на дополнително легло - 15,5 евра на ноќ
Трет/Четврти возрасен сместен на дополнително легло - 26 евра на ноќ
Доплата за Late Check-out од 12 до 18.00ч - 50% од цената на собата (според расположливост)
Доплата за Late Check-out по 18.00ч - 100% од цената на собата (според расположливост)
Доплата за HB: 15,5 eвра на ден за возрасен, 8 евра за деца до 14г.
Цените не се валидни за време на празници