Пребарување

Внесете клучни зборови:

Велигден 2019

Sv. Nikola 3* - Сандански

Sv. Nikola 3* - Сандански

Хотел СВЕТИ НИКОЛА 3*

Цените се валидни за период на престој : 25.04-29.04.2019

Тип на сместување 2 НП 3 НП 4 НП
Двокреветна соба – стандард – 2 возрасни 129€ 169€ 205€
Двокреветна соба – стандард – 2 возрасни + 1 дете (4-11.99 год.) 158€ 205€ 248€
Двокреветна соба – делукс 156€ 202€ 248€

Двокреветна соба делукс– 2 воз.+1 дете (4-11.99 год.)

189€ 246€ 302€
Студио – 2 возрасни 237€ 323€ 410€
Студио – 2 возрасни + 1 дете (4-11.99 год.) 248€ 334€ 420€
Студио – 3 возрасни 253€ 339€ 425€

Деца до 3.99 год. – беплатно

Цените се по СОБА и вклучуваат :

–  2 / 3 / 4 ноќевања со појадок на шведска маса

–  Празничен Велигденски ручек на 28.04.2019

–  Користење на СПА Центар – внатрешен базен со минерална вода, сауна, римска бања, солена соба, фитнес

–  Интернет, паркинг

 

ОРГАНИЗИРАН ПРЕВОЗ

Скопје – Сандански – Скопје

Поаѓање : 26.04.2019

Враќање : 29.04.2019

Цена : 40€ повратен билет