Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2019

Tanne 4*, Bansko Early Booking Discount

Tanne 4*, Bansko 
Early Booking Discount

ХОТЕЛ “TANNE**** БАНСКО 32 СОБИ

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

1

01.12-22.12

06.01-09.02

24.02-30.04

23.12-05.01

10.02-23.02

DBL STANDARD

1adl

48

70

55

1adl+1chd 6-11.99

49

71

56

1adl+2chd 6-11.99

66

95

75

2adl

65

94

74

2adl+1chd 6-11.99

66

95

75

3adl

88

126

99

ONE BEDROOM APARTMENT

1adl

86

125

97

1adl+1chd 6-11.99

87

126

98

1adl+2chd 6-11.99

88

127

99

1adl+3chd 6-11.99

114

163

129

2adl

87

126

98

2adl+1chd 6-11.99

88

127

99

2adl+2chd 6-11.99

114

163

129

3adl

88

127

99

3adl+1chd 6-11.99

114

163

129

Полупансион

12

12

12

Деца од 6-11.99 г.

6

6

6

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Отказ на резервација

Под 7 дена

ноќевања

Под 7 дена 100%

Под 7 дена

3 ноќевања

No Show

100%

100%

100%

Соби: САТ ТВ,телефон,мини бар,фен,сеф,тоалет

Опис: меана, ресторан ,лоби бар, слаткарница ,фризерница ,масажа ,солариум ,билијард,пикадо, менувачница,бесплатно користење затворен базен ,фитнес ,сауна, парна бања и сеф.

Попусти и доплати: Новогодишна вечера 95 Еур за возрасни и 50 Еур за деца

Локација: 300 метри од Гондолата, 2 км од центарот на Банско

Цената вклучува:користење на затворен базен,сауна,фитнес и парна бања

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2018 15% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.11.2018 10% ПОПУСТ

7=6 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 05.01 ДО 09.02.2019

7=5 ЗА ПРЕСТОЈ ДО 22.12.2018 И ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 24.02.2019

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД