Пребарување

Внесете клучни зборови:

ЗИМА 2017/18

Vihren Palace 4*

Vihren Palace 4*

VIHREN PALACE SPA &SKI RESORT**** БАНСКО 100 СОБИ

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН СО ВКЛУЧЕН ПОЈАДОК ВО ЕВРА

1

28.12-01.01

01.12-27.12

10.03-15.04

02.01-09.03

STUDIO

1adl

74

48

60

1adl+1chd 6-11.99

81

52

65

1adl+2chd 6-11.99

82

53

66

2adl

108

69

86

2adl+1chd 6-11.99

109

70

87

3adl

140

90

115

ONE BEDROOM APARTMENT

1adl+1chd 6-11.99

90

61

73

1adl+2chd 6-11.99

91

62

74

2adl

119

80

97

2adl+1chd 6-11.99

120

81

98

3adl

160

101

126

TWO BEDROOMS APARTMENT

1adl+1chd 6-11.99

163

115

133

1adl+2chd 6-11.99

164

116

134

1adl+3chd 6-11.99

165

117

135

1adl+4chd 6-11.99

166

118

136

2adl

163

115

133

2adl+1chd 6-11.99

164

116

134

2adl+2chd 6-11.99

165

117

135

2adl+3chd 6-11.99

166

118

136

3adl

164

116

134

3adl+1chd 6-11.99

165

117

135

3adl+2 chd 6-11.99

166

118

136

4adl

187

132

154

4adl+1chd 6-11.99

188

133

155

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН СО ВКЛУЧЕН ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

STUDIO

1adl

90

62

73

1adl+1chd 6-11.99

98

69

81

1adl+2chd 6-11.99

99

70

82

2adl

130

91

108

2adl+1chd 6-11.99

131

92

109

3adl

173

123

148

ONE BEDROOM APARTMENT

1adl+1chd 6-11.99

106

77

90

1adl+2chd 6-11.99

107

78

91

2adl

141

102

119

2adl+1chd 6-11.99

142

103

120

3adl

193

134

159

TWO BEDROOMS APARTMENT

1adl+1chd 6-11.99

198

153

172

1adl+2chd 6-11.99

199

154

173

1adl+3chd 6-11.99

200

155

174

1adl+4chd 6-11.99

201

156

175

2adl

198

153

172

2adl+1chd 6-11.99

199

154

173

2adl+2chd 6-11.99

200

155

174

2adl+3chd 6-11.99

201

156

175

3adl

199

154

173

3adl+1chd 6-11.99

200

155

174

3adl+2chd 6-11.99

201

156

175

4adl

228

177

199

4adl+1chd 6-11.99

229

178

200

Baby cot

4

4

4

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Откажување резрвација

Под 28 дена 100%

Под 7 дена 1 ноќевање

Под 14 дена 1 ноќевање

No show

100%

2 ноќевања

2 ноќевања

Соби: мини бар, фрижидер,балкон,телефон,телевизор, интернет,фен

Опис: мини клуб, конференциска сала,затворен базен,кафетерија,ноќен бар, лоби бар, национален ресторан,менувачница,продавница,фризерница,фитнес сала,сауна,масажа,солариум,џакузи, СПА центар,ски гардероба,билијард,пинг понг,сеф

Попусти и доплати:. Новогодишна вечера 85 ЕУР , деца од 6-11.99 год. 25 ЕУР

Локација: 80 метри од Гондолата

Цените вклучуваат: користење затворен базен,парна бања,фитнес,сауна,џакузи,детско катче, WI-FI во лоби

7=5 ,10=8,11=9 и 14=12 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ПОМЕЃУ 02.01-01.04.2018

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД