Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2019

VIHREN PALACE SPA&SKI RESORT 4*

VIHREN PALACE SPA&SKI RESORT 4*

Early Booking Discount понуда од Vihren Palace 4*

“VIHREN PALACE SPA &SKI RESORT”**** БАНСКО 100 СОБИ

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН СО ВКЛУЧЕН ПОЈАДОК ВО ЕВРА

 

28.12-01.01

01.12-27.12

10.03-15.04

02.01-09.03

STUDIO

1adl

83

53

67

1adl+1chd 6-11.99

91

58

72

1adl+2chd 6-11.99

92

59

73

2adl

120

78

96

2adl+1chd 6-11.99

121

79

97

3adl

155

102

128

STUDIO DELUXE

1adl

100

64

81

1adl+1chd 6-11.99

109

70

86

1adl+2chd 6-11.99

110

71

87

2adl

144

92

114

2adl+1chd 6-11.99

145

93

115

3adl

184

121

153

ONE BEDROOM APARTMENT ( MEZONET )

1adl

132

89

108

1adl+1chd 6-11.99

101

68

82

1adl+2chd 6-11.99

102

69

83

2adl

133

90

109

2adl+1chd 6-11.99

134

91

110

3adl

179

115

141

ONE BEDROOM APARTMENT DELUXE ( MEZONET )

1adl

161

106

132

1adl+1chd 6-11.99

122

81

101

1adl+2chd 6-11.99

123

82

102

2adl

162

107

133

2adl+1chd 6-11.99

163

108

109

3adl

217

136

172

TWO BEDROOMS APARTMENT

1adl

207

144

169

1adl+1chd 6-11.99

182

128

149

1adl+2chd 6-11.99

183

129

150

1adl+3chd 6-11.99

184

130

151

1adl+4chd 6-11.99

185

131

152

2adl

182

128

149

2adl+1chd 6-11.99

183

129

150

2adl+2chd 6-11.99

184

130

151

2adl+3chd 6-11.99

185

131

152

3adl

183

129

150

3adl+1chd 6-11.99

184

130

151

3adl+2 chd 6-11.99

185

131

152

4adl

208

146

170

4adl+1chd 6-11.99

209

147

171

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН СО ВКЛУЧЕН ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

STUDIO

1adl

96

66

79

1adl+1chd 6-11.99

109

77

91

1adl+2chd 6-11.99

110

78

92

2adl

144

102

120

2adl+1chd 6-11.99

145

103

121

3adl

191

139

165

STUDIO DELUXE

1adl

112

76

93

1adl+1chd 6-11.99

127

88

105

1adl+2chd 6-11.99

128

89

106

2adl

169

117

139

2adl+1chd 6-11.99

170

118

140

3adl

221

158

191

ONE BEDROOM APARTMENT ( MEZONET)

1adl

157

113

132

1adl+1chd 6-11.99

119

86

101

1adl+2chd 6-11.99

120

87

102

2adl

158

115

133

2adl+1chd 6-11.99

159

116

134

3adl

215

151

178

ONE BEDROOM APARTMENT DELUXE ( MEZONET )

1adl

185

130

157

1adl+1chd 6-11.99

141

99

119

1adl+2chd 6-11.99

142

100

120

2adl

187

131

158

2adl+1chd 6-11.99

188

132

159

3adl

253

172

220

TWO BEDROOMS APARTMENT

1adl

255

193

218

1adl+1chd 6-11.99

225

170

192

1adl+2chd 6-11.99

226

171

193

1adl+3chd 6-11.99

227

172

194

1adl+4chd 6-11.99

228

173

195

2adl

225

170

192

2adl+1chd 6-11.99

226

171

193

2adl+2chd 6-11.99

227

172

194

2adl+3chd 6-11.99

228

173

195

3adl

226

171

193

3adl+1chd 6-11.99

227

172

194

3adl+2chd 6-11.99

228

173

195

4adl

259

197

221

4adl+1chd 6-11.99

260

198

222

Baby cot

4

4

4

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Отказ 1

Под 28 дена 100%

Под 14 дена 30%

Под 14 дена 30%

Отказ 1

Под 28 дена 100%

Под 3 дена 50%

Под 3 дена 50%

No show

100%

100%

100%

Соби: мини бар, фрижидер,балкон,телефон,телевизор, интернет,фен

Опис: мини клуб, конференциска сала,затворен базен,кафетерија,ноќен бар, лоби бар, национален ресторан,менувачница,продавница,фризерница,фитнес сала,сауна,масажа,солариум,џакузи, СПА центар,ски гардероба,билијард,пинг понг,сеф

Попусти и доплати:. Новогодишна вечера 85 ЕУР , деца од 6-11.99 год. 25 ЕУР

Локација: 80 метри од Гондолата

Цените вклучуваат: користење затворен базен,парна бања,фитнес,сауна,џакузи,детско катче, WI-FI во лоби

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 01.10.2018 15% ПОПУСТ ( НЕ ВАЖИ ЗА ПЕРИОД ОД 28.12 01.01.2019 )

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 16.11.2018 10% ПОПУСТ ( НЕ ВАЖИ ЗА ПЕРИОД ОД 28.12 01.01.2019 )

7=5 ,10=8,11=9 и 14=12 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ПОМЕЃУ 02.01-01.04.2019

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД