Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2019

YANAKIEV 4*

YANAKIEV 4*

Early Booking Discount понуда од Yanakiev 4*

YANAKIEV ****БОРОВЕЦ

ЦЕНИ 3А COБA НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ВО ЕВРА

 

01.12-21.12

22.12-28.12

12.01-15.02

29.12-04.01

05.01-11.01

16.02-22.02

23.02-31.03

DOUBLE STANDARD

1adl

62

98

149

126

67

1adl+1chd 6-12.99

63

99

150

127

68

1adl+2chd 6-12.99

74

120

183

154

81

2adl

73

119

182

153

80

2adl+1chd 6-12.99

74

120

183

154

81

3adl

99

161

246

207

109

ONE BEDROOM APARTMENT

1adl

98

147

243

193

112

1adl+1chd 6-12.99

99

148

244

194

113

1adl+2chd 6-12.99

100

149

245

195

114

1adl+3chd 6-12.99

101

150

246

196

115

2adl

99

148

244

194

113

2adl+1chd 6-12.99

100

149

245

195

114

2adl+2chd 6-12.99

101

150

246

196

115

3adl

106

155

251

201

120

3adl+1chd 6-12.99

107

156

252

202

121

4adl

112

162

258

208

127

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

DOUBLE STANDARD

1adl

69

105

156

132

74

1adl+1chd 6-12.99

70

106

157

133

75

1adl+2chd 6-12.99

88

133

197

168

95

2adl

87

132

196

167

94

2adl+1chd 6-12.99

109

166

245

209

117

3adl

117

179

264

225

126

ONE BEDROOM APARTMENT

1adl

111

161

257

207

126

1adl+1chd 6-12.99

112

162

258

208

127

1adl+2chd 6-12.99

121

171

267

217

136

1adl+3chd 6-12.99

130

179

275

225

144

2adl

112

162

258

208

127

2adl+1chd 6-12.99

121

171

267

217

136

2adl+2chd 6-12.99

130

179

275

225

144

3adl

129

178

274

224

143

3adl+1chd 6-12.99

138

187

283

233

152

4adl

146

195

291

241

160

Доплата за поглед на стаза

за лице на ден

5

5

5

5

5

Минимум престој

4

4

4

4

4

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Отказ

Под 3 дена

1 ноќевање

Под 7 дена 1 ноќевања

Под 28 дена 100%

Под 14 дена 2 ноќевања

Под 7 дена 1 ноќевање

No show

10%

30%

100%

45%

30%

Соби: мини бар,балкон,телефон,САТ ТВ

Опис: конференциска сала, бизнис центар,затворен базен, ноќен клуб,лоби бар,ресторан,фитнес сала,сауна,масажа,ски гардероба,сеф

Попусти и доплати:Доплата за Новогодишна вечера 90 Еур за возрасни и 50 Еур за деца

Локација: 50 метри од ски лифтовите

Цената вклучува: користење на затворен базен,паркинг,детска градина,интернет

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2018 10% ПОПУСТ