Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2019

ZARA HOTEL & SPA 4*

ZARA HOTEL & SPA 4*

Early Booking Discount понуда од Zara 4*

ZARA HOTEL&SPA 4* BANSKO www.zarabansko.com

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

 

01.12-20.12

05.03-13.04

21.12-27.12

28.12-02.01

03.01-10.01

25.01-10.02

11.01-24.01

11.02-04.03

DBL STANDARD

1adl

47

55

95

60

53

1adl+1chd 6-11.99

52

59

120

65

57

2adl

60

69

120

76

67

DBL LUX

1adl

55

62

103

67

60

1adl+1chd 6-11.99

59

66

129

72

65

1adl+2chd 6-11.99

77

86

162

94

84

2adl

69

78

129

85

76

2adl+1chd 6-11.99

87

98

162

106

95

2adl+2chd 6-11.99

105

118

194

128

115

3adl

93

105

174

114

103

1 BEDROOM APARTMENT

1adl

79

88

139

95

86

1adl+1chd 6-11.99

80

89

140

96

87

1adl+2chd 6-11.99

101

112

175

120

109

1adl+3chd 6-11.99

121

135

211

144

131

2adl

80

89

140

96

87

2adl+1chd 6-11.99

101

112

175

120

109

2adl+2chd 6-11.99

121

135

211

144

131

3adl

108

120

189

129

117

3adl+1chd 6-11.99

129

143

225

154

140

4adl

137

152

239

163

148

Мин. престој

-

3

5

-

-

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Отказ

Под 7 дена 2ноќевањa

Под 14 дена50%

Под 28 дена

100%

Под 14 дена50%

Под 7 дена 50%ноќевањa

NO SHOW

100%

100%

100%

100%

100%

Соби:ТВ,радио,телефон,мини бар,сеф,балкон,фен

Опис: паркинг,пристап за инвалиди,лоби бар,ресторан,затворен базен,фитнес,ски гардероба,билијард, куглана,сауна,парна бања,џакузи,амам,кондеренциска сала

Попусти и доплати: Новогодишна вечера 65Еур за возрасни и 30Еур за деца

Локација: 500 метри од центарот на Банско , 400 метри од Гондолата

Цената вклучува:користење на затворен базен, сауна,релакс зона,фитнес, отворен паркинг и трансфер до гондолата, WI-FI . Затворен пааркинг со доплата од 5 .5 Еур на ден , Baby cot 3 Еур на ден, доплата за поглед на планина 5 ЕУР за соба на ден.

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2018 15% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.11.2018 10% ПОПУСТ

6=5,7=6 и 14=12 ЗА ПРЕСТОЈ ДО 28.12.2018 И ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 03.01.2019

(ВАЖИ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ПОСЛЕ 01.12.2018 )