Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2023

Александра Студиос,Тасос, Скала Потамиа

Александра Студиос,Тасос, Скала Потамиа

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вила Александра се наоѓа на 50м од плажа, во близина на маркет, ресторани, таверни, компании за изнајмување на автомобили и мотори.

Тип на студиа: Двокреветни и трокреветни студија - на спрат и на приземје. Во собите има соодветен број кревети, опремена мини кујна, фрижидер, балкон, клима (со доплата 7€); 

 

Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 3 години во кревет со родител.

Првиот ден клиентите се сместуваат во исчистена соба, а во текот на престојот самите клиенти се грижат за хигиената во собата.

 

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА НАПРАВЕНА ДО 31.01.2023, СО ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 04.02.2023

 

Alexandra Studios & apartments - Skala Potamia (Golden Beach)

Цена по соба

Термин

Услуга

Studio 1/ 2

Studio 1/ 3

02.06 - 09.06.23

7 ноќевања

149 €

159 €

09.06 - 16.06.23

7 ноќевања

199 €

209 €

16.06 - 23.06.23

7 ноќевања

249 €

259 €

23.06 - 30.06.23

7 ноќевања

289 €

299 €

30.06 - 07.07.23

7 ноќевања

349 €

359 €

07.07 - 14.07.23

7 ноќевања

389 €

399 €

14.07 - 21.07.23

7 ноќевања

449 €

459 €

21.07 - 28.07.23

7 ноќевања

489 €

499 €

28.07 - 04.08.23

7 ноќевања

489 €

499 €

04.08 - 11.08.23

7 ноќевања

489 €

499 €

11.08 - 18.08.23

7 ноќевања

489 €

499 €

18.08 - 25.08.23

7 ноќевања

489 €

499 €

25.08 - 01.09.23

7 ноќевања

419 €

429 €

01.09 - 08.09.23

7 ноќевања

339 €

349 €

08.09 - 15.09.23

7 ноќевања

289 €

299 €

15.09 - 22.09.23

7 ноќевања

199 €

209 €

22.09 - 29.09.23

7 ноќевања

169 €

179 €

 

Цената вклучува:

* 7 ноќевања на база Room Only (наем на соба)

* Користење на Wi-Fi

* Собите имаат комплетно опремена кујна (приборот е во согласност со бројот на легла во Studioto)

* Студиата се добиваат исчистени и со променета постелнила а за хигиента на собата во текот на престојот се грижат самите гости

* Сместувањето во собите е после 14 часот локално време, напуштањето последниот ден е до 10 часот наутро

* Гостите се должни првиот ден при влегување во собата да пријават било каков недостаток или оштета која ја забележале.

Доколку настане некаква штета во текот на престојот, гостите ќе мора да ја платат истата при напуштање на собата.