Пребарување

Внесете клучни зборови:

НОВА ГОДИНА 2021

АРЕНА ТЕТЕКС 3* – Попова Шапка

АРЕНА ТЕТЕКС 3* – Попова Шапка

 

 

 

 

 

 

 

Пакет ↓
Редовна цена :
3 ноќевања
195€
4 ноќевања
235€

 

Пакет ↓
Цена за рез. и уплата до 01.12.2020 :
3 ноќевања
185€
4 ноќевања
225€

 

Цените се по лице и вклучуваат :

Услови за деца :

Доплата за туристичка такса – 40 ден по лице на ден (се плаќа во агенција)