Пребарување

Внесете клучни зборови:

Есен 2020

АРЕНА ТЕТЕКС 3* - ПОПОВА ШАПКА 8ми Декември

АРЕНА ТЕТЕКС 3* - ПОПОВА ШАПКА
8ми Декември

 

 

 

 

 

 

 

 

ARENA TETEKS 3* - ПОПОВА ШАПКА

 


Цени валидни за период на престој: 04.12-08.12.2020

ПОЛН ПАНСИОН

Цена по лице

2 ноќевања

3.300 ден

3 ноќевања

4.950 ден.

4 ноќевања

6.600 ден.


Дадената цена за 2, 3 или 4 ноќевања и вклучува :
Ноќевање со појадок, ручек, вечера 
Користење на базен и СПА Центар

Деца до 5.99 год. се сместуваат бесплатно
Деца од 6-11.99 год. – доплата 50% од сумата

Доплата за туристичка такса - 40 ден по лице на ден (се плаќа во агенција)