Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2023

Банско за Водици 19.01-22.01

Банско за Водици 19.01-22.01

 

 

 

 

 

Банско за Водици 19.01-22.01

Водици 19.01-22.01.2023

Hotel Mountain Paradise 4 * - Банско

 

 1 ден :19.01.2023 Четврток

Поаѓање на групата во раните утрински часеви. Пауза за гранични и царински

формалности. Пристигнување во Банско и сместување во хотел. Слободно попладне и време за

индивидуални активности. Вечера. Ноќевање.

 2 ден : 20.01.2023 Петок

Појадок. Ден за слободни активности и индивидуални прошетки или користење на СПА.

Вечера. Ноќевање.

 3 ден 21.01.2023 Сабота

Појадок. Ден за слободни активности и индивидуални прошетки или користење на СПА.

Вечера. Ноќевање.

 4 ден 22.01.2023 Недела

Појадок. Слободни активности. Напуштање на хотелот. Поаѓање кон Македонија околу 14 часот по

локално време. Пауза во Метро. Пристигнување во Македонија во вечерните часови.

 

 

https://mountainparadisebansko.com/

 

Hotel Мountain Paradise 4*

Цена

Услуга

Возрасен  (Едноспален апп 2+2)

165 €

HB

Дете  (0-5,99)

30 €

HB

Прво дете (5,99-11,99)

95 €

HB

Трет возрасен 

140 €

HB

 

 

 

 

Цената е во евра за пакет по лице и вклучува:

-Превоз до наведената дестинација од Велес, Кавадарци, Неготино, Скопје, Штип, Kуманово.

-Ноќевање со појадок и вечера

-Користење на SPA (внатрешен базен, сауна, парна бања)

-Паркинг надворешен

-Интернет

-Детско катче
 

Во цената не е вклучено :

-Туристичка такса 1€ по лице на ден.