Пребарување

Внесете клучни зборови:

Есен 2020

БОРА 3* - ПОПОВА ШАПКА 8ми Декември

БОРА 3* - ПОПОВА ШАПКА
8ми Декември

 

 

 

 

 

 

 

 

8-ми ДЕКЕМВРИ ВО МАКЕДОНИЈА
БОРА 3* - ПОПОВА ШАПКА


Цени валидни за период на престој : 04.12-08.12.2020

2 ноќевања

3.100 ден.

3 ноќевања

4.650 ден.

4 ноќевања

6.200 ден.

 

Дадените цени се по лице за 2, 3 или 4 ноќевања и вклучуваат :
Појадок и вечера
Интернет
Паркинг

Деца до 7.99 год. со 2 возрасни – бесплатно
Деца од 8-11.99 год. на доп.легло – 30% попуст

Доплата за туристичка такса – 40 ден по лице на ден  (се плаќа во агенција).

https://hotelbora.mk/?lang=mk