Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2021

ВИКЕНДИ НА КОПАОНИК

ВИКЕНДИ НА КОПАОНИК

Копаоник е најголемиот скијачки центар вo Србија и несомнено еден од најубавите центри во овој дел на Европа. Копаоник поседува неверојатен природен потенцијал од околу 200 сончеви и околу 160 денови под снежна покривка во текот на годината. Одлично уредените терени на скијачкиот центар Копаоник, со 62km  ски стази за алпско и нордиско скијање, како и сноуборд паркот кој е опремен по највисоки стандарди, со 450м вкупна должина на сноуборд стази, нудат неизмерно уживање на сите категории на скијачи, од почетници до професионалци, сноубордери, љубители на ноќно скијање и ски трчање.

 

ХОТЕЛИ ЈУНИОР / ТРАГ / КРАЉЕВИ ЧАРДАЦИ
 

ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ПО ЛИЦЕ ЗА 2 НОЌЕВАЊА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН СО ВКЛУЧЕН ПРЕВОЗ

 Термини     

ХОТЕЛ ЈУНИОР

ВИЛА ТРАГ

АПАРТМАНИ

КРАЉЕВИ ЧАРДАЦИ

 05 - 07.02  

89 евра

119 евра

119 евра

12 - 14.02

89 евра

119 евра

125 евра

19 – 21.02

89 евра

119 евра

105 евра

26 – 28.02

89 евра

119 евра

105 евра

 

 

 

Хотел Јуниор – Брзече

Цената вклучува:
Сместување во хотел на база полупансион појадок и вечера шведска маса
хотелско осигурување, надворешен паркинг, Wi –FI, ски гардеробер, анимација за деца

Цената не е вклучува:
туристичка такса: возрасни 0.86 евра / деца од 07-15 год. 0.43 евра по лице по ден

Доплати:
прво дете од 0-6.99 год со двајца возрасни – Гратис на заедничко легло
второ дете од 0-6.99 год. плаќа 12 евра

 

Вила Траг – Брзече


Пакетот вклучува полупансион (појадок и вечера)
Паркинг пред вилата
WI-FI
Трансфер до ски центарот (распоред на рецепција)
Пакетот не вклучува:
туристичка такса 1 евро по лице на ден за возрасни / за деца од 07-14.99 0.5 евра на ден

 

НАПОМЕНИ:
Деца од 0-5.99 год Гратис
Деца од 5-11.99 год 50% попуст со двајца возрасни
3то и 4то возрасно лице во апартман 50% попуст, 4то и 5то возрасно лице во комфор апп 50% попуст,
5то и 6то возрасно лице во дуплекс апп 50% попуст

Хотел Краљеви Чардаци

Пакетот вкучува сместување во студиа и 1/4, 1/5, и 1/6 апартмани надвор од главната зграда.
Услугата е на база полупансион (појадок и вечера)
За користење на SPA цетарот има 15% попуст
Туристичка такса и осигурување не се вклучени во цена

Услови за деца:
Деца од 02-12 години плаќаат:
За период 05-07.02 34 евра по ноќевање
За период 12-14.02 36.5 евра по ноќевање
За период 19-22.02 и 26-28.02 25.5 евра по ноќевање