Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

ВИЛА АПАРТМАН “ФЛОРА” ТОРОНИ

ВИЛА АПАРТМАН “ФЛОРА” ТОРОНИ

 

 

 

 

 

 

ВИЛА АПАРТМАН “ФЛОРА” ТОРОНИ

Торони е мало место помеѓу Неос Мармарас и Порто Коуфо, на  југозападниот дел на вториот крак од Халкидики, Ситонија, на 17 километри јужно од Неа Мармарас, оддалечено околу 130 км од Солун. Заштитен знак му е преубавата плажа долга 2 км која е наградена со Сино Знаме и која секој турист го остава без здив...

Вилата се наоѓа на околу 30 метри од плажа.

Двокреветно студио - први кат.

Располага со француски кревет, комплетно опремена кујна,фрижидер,решо со две рингли, респиратор, плакар, ТВ и клима уред.Има сопствено купатило и тераса со поглед на море.

Трокреветно студиото - први кат.
Располага со француски и еден поединечен кревет, комплетно опремена кујна,фрижидер,решо со две рингли, респиратор, плакар за алишта. Во собата има ТВ и клима уред.Има сопствено купатило и тераса со страничен поглед на море.

Четворокреветен апартман - први кат.
Располага со една спална и посебна кујна. Во спалната соба има два поединечни кревети-,плакар за алишта,тв,клима уред и излегува на тераса, во кујната има еден француски кревет ,плакар за алишта,тв,клима уред.Кујната е комплетно опремена со,фрижидер ,респиратор.решо со две рингли. Апартманот има сопствено купатило. Собите имаат пешкири, WI – FI. Има сопствен паркинг.

 

39°59'21.1"N 23°53'54.1"E

39.989189, 23.898360     

       Цени за наем на студио / апартман за 7 ноќевања.

Превоз со доплата.

Термин

Ноќевања

Цена за наем на студио / апартман

1/2 студио

1/3 студио

1/4 апартман

23.05.2021

7 ноќи

139

149

169

30.05.2021

7 ноќи

159

159

199

06.06.2021

7 ноќи

199

219

259

13.06.2021

7 ноќи

229

259

299

20.06.2021

7 ноќи

289

299

349

27.06.2021

7 ноќи

309

339

399

04.07.2021

7 ноќи

349

379

439

11.07.2021

7 ноќи

379

399

459

18.07.2021

7 ноќи

399

419

479

25.07.2021

7 ноќи

399

419

479

01.08.2021

7 ноќи

399

419

479

08.08.2021

7 ноќи

399

419

479

15.08.2021

7 ноќи

399

419

479

22.08.2021

7 ноќи

309

359

439

29.08.2021

7 ноќи

289

309

349

05.09.2021

7 ноќи

239

269

299

12.09.2021

7 ноќи

189

199

239

19.09.2021

7 ноќи

149

159

199

 

НАПОМЕНИ:

Цена за превоз:

  1. Превоз за возрасен 35€ / Еден правец 25€
  2. деца до 12 години 25 евра / Еден правец 20 евра.
  3. Дете до 2 години (без седиште) – бесплатно

Место и време на поаѓање:
- Скопје 04.00 ч. Холидеј Ин
- Велес 04.30 ч. бензинска пумпа Мак Оил (Мотел Македонија)
- Неготино 05.00 ч. бензинска пумпа Макпетрол
- Смоквица 05.30 ч. бензинска пумпа
BWO петрол
- Гевгелија 06.00 ч. бензинска пумпа Шимов или граничен премин

  1. Датумот во табелата е термин на тргнување, состанок на група половина час пред наведеното време.
  1. Агенцијата го задржува правото за промена на времето и местото на поаѓање. Патникот е должен минмум 24 часа (еден ден) пред секое поаѓање  да се информира за потврда за времето и местото на поаѓање.

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: