Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2023

Вила Врахос

Вила Врахос

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вила ВРАХОС се наоѓа во централниот дел од плажата Врахос на 50 метри од плажа. Вилата располага со трикреветни апартмани на првиот спрат со комплетно опремена кујна, балкон, сопствен тоалет, WI-FI, ТВ, клима (се доплаќа 5 евра на ден), паркинг.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ОДНЕСУВААТ ЗА НАЕМ НА АПАРТМАН за 7 или 9 ноќевања

ПОПУСТ  - 7%  за комплетни уплати до 28.04.2023

Термин

Ноќи

1/3 АПП

04.06

7

200

11.06

7

260 €

18.06

7

320 €

25.06

7

380 €

02.07

9

490 €

11.07

9

580 €

20.07

9

650 €

29.07

9

650 €

07.08

9

650 €

16.08

9

650 €

25.08

9

580 €

03.09

7

420 €

10.09

7

380 €

17.09

7

260 €

24.09

7

200 €

 

 

 

 

 

 

 

 

НАПОМЕНИ:

Магелан организира превоз со придружник на групата, до местото кое е најпогодно за застанување и паркирање на автобусите. Цена на превозот:      

Доплата за превоз:              

  1. Превоз за возрасен 70 евра / Еден правец 50 евра
  2. деца до 12години 50 евра / Еден правец 35 евра
  3. Дете до 2 години (без седиште) – бесплатно