Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

ВИЛА КАТЕРИНА ЛУКС

ВИЛА КАТЕРИНА ЛУКС

Вила Катерина лукс е лоцирана во центарот на Неа Флогита, во близина на вилите Марија и Корфу,веднаш позади најголемата слаткарноца SWEET BEACH на околу 70 м. од плажата. Располага со 1/5 дуплекс ,со две спални и простран дневен престој , модерно дизајниран, со комплетно опремена кујна, WC, клима (вклучена во цената), пространи тераси wi-fi -(вклучена во цената)

Цени за термини по типови простории и услуги

Термини

1/5ДУПЛЕКС

Бр. ноќевања

04/07/2020 - 11/07/2020

569.00€ 

7

11/07/2020 - 18/07/2020

599.00€ 

7

18/07/2020 - 25/07/2020

599.00€ 

7

25/07/2020 - 01/08/2020

599.00€ 

7

01/08/2020 - 08/08/2020

599.00€ 

7

08/08/2020 - 15/08/2020

599.00€ 

7

15/08/2020 - 22/08/2020

599.00€ 

7

22/08/2020 - 29/08/2020

569.00€ 

7

29/08/2020 - 05/09/2020

219.00€ 

7*

05/09/2020 - 12/09/2020

199.00€ 

7*

12/09/2020 - 19/09/2020

179.00€ 

7*

19/09/2020 - 26/09/2020

159.00€ 

7

 

Услови под кои важи аранжманот

Цените во табелите се објавени во евра, плаќањето на аранжманот е исклучиво во денари, по курс 1 евро = 62 денари.

Агенцијата организира превоз со придружник-пратител на групата, до место кое е најпогодно за застанување и паркирање на автобусот а цената за истиот изнесува:

 

За овој аранжман важат Општите услови за патување

Ви посакуваме убаво и спокојно лето, пријатен престој и прекрасни спомени

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: