Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2020/2021

Вила Копаоник - Копаоник

Вила Копаоник - Копаоник

 

 

 

 

 

 

Vila Kopaonik*** е во центарот на Копаоник, современо проектиран објект кој со својата функционалност овозможува врвен квалитет и комфор прилагоден на секојдневните потреби на корисниците. На гостите се на располагање апартмани и студија (28 до 75m2), некои со балкон како и двоспратна подземна гаража со 30 места поврзана со објектот со лифт.

Вила Копаоник (центар)

Цена во Еур по Студио / Апартман за наведен број на ноќи

Помал број на ноќевање исклучиво на барање

Тип на Сместувања

Мах лица

01.Дек

20.Дек

20.Дек

27.Дек

27.Дек

03.Jан

03.Jан

10.Jан

10.Jан

31.Jан

31.Jан

14.Фев

14.Фев

21.Фев

21.Фев

07.Mар

07.Mар

14.Мар

14.Mар

21.Mар

21.Mар

04.Апр

Бр на ноќи

1

7

7

7

7

7

7

7

7

7

1

1+1 Студио

3

46

407

570

509

458

570

509

509

458

407

46

2+1 Студио

5

61

458

763

610

559

763

610

610

570

509

61

VIP 1 Ашартман

6

92

814

1.119

865

865

1.119

1.119

865

865

814

92

VIP Апартман

5

102

915

1.221

1.017

966

1.221

1.221

1.017

1.017

915

102

Цената вклучува:

  • Наем на студио / апартман за наведен број на ноќи
  • Користење Ски Гардеробер
  • Wi-FI
  • Дневно одржување

Цената не вклучува (плаќање во агенција):

- Туристичка такса: 1 eur по лице на ден за возрасни; Деца 7 - 15 години 0,5 eur по лице на ден; Деца 2 -7 години - ГРАТИС

- Хотелско осигување 0,5 eur по лице на ден (деца до 2 години не плаќаат);

- Можност за полупансион во Хотел Моунт (околу 100m одалечен) цена дополнително;

- Паркинг во подземна гаража 10 еур по кола на ден

Опис на Стдио / Апартман:

Сите капацитети располагат со балкон и подземна гаража со паркинг простор од 30 места.

0+1 студио – тросед на рaзвлекување;

1+1 студио – тросед и фотеља на развлекување;

2+1 студио (28-35m2)– 2 троседи на развлекување;

VIP 1 апартман (макс 5 лица) - 1 спална соба, 2 купатила и дневна соба;

VVila Kopaonik*** е во центарот на Копаоник, современо проектиран објект кој со својата функционалност овозможува врвен квалитет и комфор прилагоден на секојдневните потреби на корисниците. На гостите се на располагање апартмани и студија (28 до 75m2), некои со балкон како и двоспратна подземна гаража со 30 места поврзана со објектот со лифт. Vila Kopaonik*** е во центарот на Копаоник, современо проектиран објект кој со својата функционалност овозможува врвен квалитет и комфор прилагоден на секојдневните потреби на корисниците. На гостите се на располагање апартмани и студија (28 до 75m2), некои со балкон како и двоспратна подземна гаража со 30 места поврзана со објектот со лифт. IP апартман – (макс 5 лица) - 2 спални соби,дневен престој.