Пребарување

Внесете клучни зборови:

2024

Вила Наташа Велигден 2024

Вила Наташа Велигден 2024

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ХАНИОТИ

 

03.05.2024 (петок)                СКОПЈЕ –ХАНИОТИ

Состанок на групата во 05:00 часот  спроти поранешен хотел Бристол (на коцката). Поаѓање  за Грција во 05:30часот.

Патот води преку граничниот премин Богородица. Пристигнување во Ханиоти. Сместување. Ноќевање.

04.05.2024 (сабота)               ХАНИОТИ

Слободно време за одмор и слободни активности. Ноќевање.

05.06.2024 (недела)              ХАНИОТИ

Слободно време за одмор и слободни активности. Ноќевање.

06.06.2024 (понеделник)     ХАНИОТИ - СКОПЈЕ

Слободно време до поаѓање за Скопје во 15.00 ч. по локално време. Пристигнување во Скопје во вечерните часови.

 

ПРИВАТНО СМЕСТУВАЊЕ во ХАНИОТИ / ВИЛА НАТАША A-категорија

 

3 ноќевања во студио / апп по лице  со вклучен превоз:  99 еур (6.14мкд)

3 ноќевања во студио / апп по лице  со сопствен превоз79 еур (4.900 мкд)

 

 

 

Услови за сместување во вила Наташа:

Минимум 2 лица во студио,максимум 3 лица

Минимум 4 лица во апартман, максимум 4 возрасни лица и 1 дете до 6,99 години (без кревет)

 

ЦЕНАТА ВКЛУЧУВА:

Превоз со високо - туристички автобус на дадената релација

3 ноќевања во одбраниот тип на сместување

Организација на аранжманот и пратител на групата

 

Напомени:

Цените се дадени по лице – сите возрасни и деца плаќаат полна цена на редовно легло

Дете без кревет 02-05.99год плаќа само превоз ако користи.

 

 

ОПШТИ НАПОМЕНИ:

само превоз БЕЗ аранжман 2.790 денари (45 €)

превоз за деца до 02-12год. 2.170 денари (35 €)

задолжително патничко осигурување – НЕ е вклучено во цената.

 

Лиценца А

За резервација потребна е уплата од 30% од вредноста на аранжманот.

Плаќање исклучиво во денарска противвредност 1 евро = 62 денари.

За реализација на програмот потребен е минимум од 40 патници

За овој аранжман важат општите услови за патување.

// $(".covid19").on('click', function() { // $(".covid19").fadeOut().remove(); // });