Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2023

ВИЛА ФИЛОКСЕНИЈА

ВИЛА ФИЛОКСЕНИЈА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВРАХОС БИЧ- се наоѓа на 600 км од Скопје, веднаш по Парга (околу 30км). Сместен на преубава, околу два километри долга плажа, ви овозможува прекрасен одмор на тиркизното Јонско море. Изобилува со кафанчиња, таверни, и рибни ресторани сместени по убавото шеталиште покрај море. Врахос секако ќе ви понуди преубав одмор во едно мало, мирно место богато со борова шума имаслинови дрва.

 

ВИЛА ФИЛОКСЕНИЈА се наоѓа во крајниот дел од плажата на Врахос во помирен дел. На 50 метри од плажа во прекрасен двор со природни сенки од маслинови дрва, во дворот има лулашки за деца.  Вилата има сопствен паркинг и лежалки на плажа кои се бесплатни доколку гостите порачаат пијалок од барот. Вилата располага со трикреветни студија и четворокреветни апартмани. Сите се со балкон, комплет опремена кујна, бања, фрижидер, ТВ, Wi-Fi и клима(се доплаќа 4евра на ден).

 

ЦЕНИТЕ СЕ ОДНЕСУВААТ ЗА НАЕМ за 7 или 9 ноќи на СТУДИО / АПАРТМАН

ПОПУСТ  - 7%                  за комплетни уплати до 28.04.2023

Термин

Ноќи

1/3 СТД

1/4 АПП

04.06

7

180

200

11.06

7

220 €

260 €

18.06

7

290 €

320 €

25.06

7

330 €

380 €

02.07

9

390 €

490 €

11.07

9

520 €

580 €

20.07

9

570 €

650 €

29.07

9

570 €

650 €

07.08

9

570 €

650 €

16.08

9

570 €

650 €

25.08

9

490 €

580 €

03.09

7

360 €

420 €

10.09

7

300 €

380 €

17.09

7

220 €

260 €

24.09

7

180 €

200 €

 

 

 

 

 

 

 

 

НАПОМЕНИ:

Магелан организира превоз со придружник на групата, до местото кое е најпогодно за застанување и паркирање на автобусите. Цена на превозот:      

Доплата за превоз:              

  1. Превоз за возрасен 70 евра / Еден правец 50 евра
  2. деца до 12години 50 евра / Еден правец 35 евра
  3. Дете до 2 години (без седиште) – бесплатно