Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Вила Христо Неа Флогита

Вила Христо Неа Флогита
Вила Христо е лоцирана во центарот на Неа Флогита, во близина на кафе бар Пастази, и на околу 40 м. од плажата. Располага со   1/6 дуплекс ,со две спални и простран дневен престој , модерно дизајниран, со комплетно опремена кујна, WC, клима (вклучена во цената), и пространи тераси wi-fi -(вклучена во цената)
Цени за термини по типови простории и услуги

Термини

1/6 ДУПЛЕКС

Бр. ноќевања

04/07/2020 - 11/07/2020

490.00€ 

7

11/07/2020 - 18/07/2020

550.00€ 

7

18/07/2020 - 25/07/2020

550.00€ 

7

25/07/2020 - 01/08/2020

550.00€ 

7

01/08/2020 - 08/08/2020

550.00€ 

7

08/08/2020 - 15/08/2020

550.00€ 

7

15/08/2020 - 22/08/2020

550.00€ 

7

22/08/2020 - 29/08/2020

490.00€ 

7

29/08/2020 - 05/09/2020

209.00€ 

7*

05/09/2020 - 12/09/2020

199.00€ 

7*

12/09/2020 - 19/09/2020

179.00€ 

7*

19/09/2020 - 26/09/2020

159.00€ 

7*

 

 

Услови под кои важи аранжманот

    Цените во табелите се објавени во евра, плаќањето на аранжманот е исклучиво во денари, по курс 1 евро = 62 денари.                             

 

Агенцијата организира превоз со придружник-пратител на групата, до место кое е најпогодно за застанување и паркирање на автобусот а цената за истиот изнесува:

newwaysoftravel Превземи целосна понуда   

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: