Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

ВИЛА ЦИМБУКАС – ХАНИОТИ

ВИЛА ЦИМБУКАС – ХАНИОТИ

 

 

 

 

 

 

 

 

Куќа „Цимбукас“

Куќа „Цимбукас“ е лоцирана во самиот центар на Ханиоти, на исклучително убава и атрактивна локација, посебно за оние кои сакаат да уживаат во ова монденско летувалиште во ноќните часови. Има паркинг на околу 100 метри од куќата а истата е оддалечена 100-150 метри од плажа. Располага со 4 високо квалитетни студија (полу-апартмани) кои се целосно реновирани (летото 2019г) и естетски модерно уредени. Во првиот дел од студиото има софа на пуштање или два одвоени кревети а во продолжение брачен кревет. Комплетно опремена кујна, ЛЦД ТВ, сопствен тоалет и големи тераси со поглед на шеталиштето во Ханиоти. Интернетот и климата се вклучени во цената.

Попуст за рана резервација:
– 15% за вонсезонски цeни / – 20% за сезонски цени
за 50% уплата заклучно со 31.01.2022
и целосна доплата  20 дена пред терминот на патувањето

 

ТЕРМИН НОЌЕВАЊА 1 И 2 ЛИЦЕ 3 И 4 ЛИЦЕ
22/05-29/05 7 89 40
29/05-05/06 7 109 40
05/06-12/06 7 119 40
12/06-19/06 7 159 40
19/06-26/06 7 189 40
26/06-03/07 7 209 40

 

*Задолжителна доплата за 3-то лице 40 евра во случај на резервација за само 2 лица

 

ТЕРМИН НОЌЕВАЊА 1/4 СТУДИО
03/07-10/07 7 519
10/07-17/07 7 539
17/07-24/07 7 559
24/07-31/08 7 559
31/07-07/08 7 559
07/08-14/08 7 559
14/08-21/08 7 559
21/08-28/08 7 549

 

ТЕРМИН НОЌЕВАЊА 1 И 2 ЛИЦЕ 3 И 4 ЛИЦЕ
28/08-04/09 7 209 40
04/09-11/09 7 199 40
11/09-18/09 7 159 40
18/09-25/09 7 119 40
25/09-02/10 7 89 40

 

*Задолжителна доплата за 3-то лице 40 евра во случај на резервација за само 2 лица

 

Напомени и услови:

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: