Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

ВИЛА ЦИМБУКАС- НЕА ФЛОГИТА

ВИЛА ЦИМБУКАС- НЕА ФЛОГИТА

 

 

 

 

 

 

Куќа „Цимбукас“ е лоцирана на извонредно мирна и тивка локација, помеѓу приватни куќи на почетокот на Неа Флогита. Оддаленена е околу 250 метри максимум од песочната плажа.

Има сопствен затворен паркинг, голем убаво уреден зелен двор со ѕидана скара. Располага со 8 идентични мезонети за 4 лица, кои на приземјето имааат два одвоени кревета и комплетно опремена кујна, ЛЦД ТВ, сопствен тоалет, а на спратот брачен – француски кревет.

Исклучително квалитетно уредена, во комбинација на модерен и традиционален стил, дрво и камен. Пред секоја од мезонетите има голем трем – тераса. Куќата е една од најквалитетните воопшто во понудата на нашиот пазар која сигурно ќе ги задоволи вкусовите и на најпробирливите патници. Изградена е целосно во лето 2019 година. Интернетот и климата се вклучени во цената.

Попуст за рана резервација:
– 15% за вонсезонски цeни / – 20% за сезонски цени
за 50% уплата заклучно со 31.01.2022
и целосна доплата  20 дена пред терминот на патувањето

 

ТЕРМИН НОЌЕВАЊА 1 И 2 ЛИЦЕ 3 И 4 ЛИЦЕ
22/05-29/05 7 89 40
29/05-05/06 7 109 40
05/06-12/06 7 119 40
12/06-19/06 7 159 40
19/06-26/06 7 189 40
26/06-03/07 7 209 40

 

*Задолжителна доплата за 3-то лице 40 евра во случај на резервација за 2 лица

 

ТЕРМИН НОЌЕВАЊА 1/4 МЕЗОНЕТА
03/07-10/07 7 609
10/07-17/07 7 639
17/07-24/07 7 679
24/07-31/08 7 679
31/07-07/08 7 679
07/08-14/08 7 679
14/08-21/08 7 679
21/08-28/08 7 659

 

 

ТЕРМИН НОЌЕВАЊА 1 И 2 ЛИЦЕ 3 И 4 ЛИЦЕ
28/08-04/09 7 209 40
04/09-11/09 7 199 40
11/09-18/09 7 159 40
18/09-25/09 7 119 40
25/09-02/10 7 89 40

 

*Задолжителна доплата за 3-то лице 40 евра во случај на резервација за 2 лица

 

Напомени и услови:

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: