Пребарување

Внесете клучни зборови:

Боровец - Зима 2020/2021 first minute

Вила Јагода и Малина 3* - Боровец - Зима 2019/2020 www.borovetz-resort.com

Вила Јагода и Малина 3* - Боровец - Зима 2019/2020
www.borovetz-resort.com

Локација : 2 км од Боровец

Идеално место за одмор со пријателите и семејството. Во склоп на вилите има ресторан,маркет, паркинг, сеф на рецепција, сауна, терени за спортување. Организиран транспорт до Боровец.

ВИЛИ ЈАГОДА (40 фински вили) : дневна соба со 2 редовни легла, ареа за седење, плакар, ТВ , спална со 2 дрвени кревети на спрат, комплетно опремена кујна, тоалет, балкон. Десет од вилите имаат сауна

ВИЛИ МАЛИНА (28 вили на 2 спрата) : дневна соба со 2 редовни легла, ареа за седење, плакар, ТВ , 2 кревети на вториот спрат, комплетно опремена кујна, тоалет,  можност за 2 дополнителни кревети на првиот спрат.

 

ВИЛИ ЈАГОДА И МАЛИНА – Боровец

www.borovetz-resort.com

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 01.12.2019

БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 04.01-31.03.2020 (попустите НЕ се комбинираат)

Цените се за наем на вила за 1 ноќевање

01.12-24.12.2019

25.12-03.01.2020

04.01-31.03.2020

Вид на сместување

     

ЈАГОДА

4+0

                     58,00 €

                      117,00 €

                         58,00 €

ЈАГОДА СО САУНА

4+0

                     65,00 €

                      123,00 €

                         65,00 €

ЈАГОДА ДЕЛУКС (без кујна)

4+0

                      71,00 €

                     129,00 €

                          71,00 €

МАЛИНА

4+2

                     75,00 €

                      133,00 €

                         75,00 €

МАЛИНА ДЕЛУКС (без кујна)

4+2

                     80,00 €

                     139,00 €

                         80,00 €

Во цената е вклучено :  ноќевање, паркинг.

Доплата за појадок : возрасен – 6€, дете – 4€. Доплата за вечера : возрасен – 10, дете – 5€.

Дополнителни услови : 

 Доплата за дополнително легло во Малина  – 6€, дете до 2.99 год. – бесплатно

 Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 65€, дете од 2-12.99 год. – 35€

 Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден