Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2023

ВИЛА ЈОНИАН ВЈУ

ВИЛА ЈОНИАН ВЈУ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВИЛА ЈОНИАН ВЈУ се наоѓа на 50 метри од плажа и има прекрасен поглед на целиот залив во Врахос. Вилата има сопствен паркинг, расоплага со модерно опремени четворокреветни пространи апартмани и трокреветни студија. Сите апартмани и студија имат свој балкон со поглед на море, комплет опремена кујна, бања, фрижидер, ТВ, купатило и клима (се доплаќа 5евра ден). Опис: апартманите се лоцирани на 2 кат, имаат две простории, спална со 1 брачен кревет и кујна со 2 единечни кревети. Студијата се наоѓаат на први иили на втори кат, една просторија со 1 брачен кревет, 1 единечен кревет и 1помошен кревет (за деца до 12 години).

 

 

ЦЕНИТЕ СЕ ОДНЕСУВААТ ЗА НАЕМ за 7 или 9 ноќи на СТУДИО / АПАРТМАН

 

Термин

Ноќи

1/4 АПП

04.06

7

240

11.06

7

330 €

18.06

7

390 €

25.06

7

450 €

02.07

9

580 €

11.07

9

650 €

20.07

9

750 €

29.07

9

750 €

07.08

9

750 €

16.08

9

750 €

25.08

9

690 €

03.09

7

490 €

10.09

7

450 €

17.09

7

360 €

24.09

7

240 €

 

НАПОМЕНИ:

Магелан организира превоз со придружник на групата, до местото кое е најпогодно за застанување и паркирање на автобусите. Цена на превозот:      

Доплата за превоз:              

  1. Превоз за возрасен 70 евра / Еден правец 50 евра
  2. деца до 12години 50 евра / Еден правец 35 евра
  3. Дете до 2 години (без седиште) – бесплатно