Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2023

ВИЛА ЈОТА Парга

ВИЛА ЈОТА Парга

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВИЛА ЈОТА се наоѓа на самиот влез во Парга, на 250метри од градската плажа и 300метри од центарот. Вилата има сопствен паркинг, располага со трокревети студија и петкреветни апартмани. Секое студио/апартман е со балкон, комплет опремена кујна, ТВ, клима (со доплата) и Wi-Fi.

  

ЦЕНИТЕ ВО ТАБЕЛАТА СЕ ОДНЕСУВААТ ЗА НАЕМ за 7 или 9 ноќи на СТУДИО / АПАРТМАН

 

Термин

Ноќ.

1/2 СТД

1/3 СТД

1/4 АПП

04.06

7

180

200

240

11.06

7

240 €

260 €

320 €

18.06

7

300 €

320 €

390 €

25.06

7

360 €

380 €

450 €

02.07

9

450 €

490 €

580 €

11.07

9

550 €

580 €

650 €

20.07

9

590 €

630 €

750 €

29.07

9

590 €

630 €

750 €

07.08

9

590 €

630 €

750 €

16.08

9

590 €

630 €

750 €

25.08

9

550 €

580 €

690 €

03.09

7

390 €

420 €

490 €

10.09

7

330 €

380 €

450 €

17.09

7

220 €

260 €

360 €

24.09

7

180 €

200 €

240 €

 

 

НАПОМЕНИ:

Магелан организира превоз со придружник на групата, до местото кое е најпогодно за застанување и паркирање на автобусите. Цена на превозот:                                                           

Доплата за превоз:              

  1. Превоз за возрасен 70 евра / Еден правец 50 евра
  2. деца до 12години 50 евра / Еден правец 35 евра
  3. Дете до 2 години (без седиште) – бесплатно