Пребарување

Внесете клучни зборови:

# ДОМА СИ Е ДОМА

ВИП - Берово 2021

ВИП - Берово 2021

 

 

 

 

 

 

 

ВИП Хотел - Берово е основан во 2010 година, изграден во модерен стил и е лоциран до самото езеро, со прекрасен поглед на околните шуми и зелените планини во близина на Берово, Македонија. Фирмата под која го раководи својот бизнис е основана во 1989 година.
Се наоѓа до самото езеро, со прекрасен поглед на околните шуми и зелените планини па доколку сакате да избегате од градската врева, стресното секојдневие, сообраќајниот метеж, и барем за кратко да им се вратите на мирот, спокојството и природата во Македонија, испланирајте викенд на Беровско езеро. Берово е сместено во Малешевијата, на крајниот источен дел на Македонија, на двата брега на реката Брегалница.
Уживајте во локалната гледка од Вашата соба. Модерна декорација, туш кабина и кревет со мека покривка, прекрасната панорама и кристално чистиот воздух, ќе придонесат за Ваш комплетен одмор и релаксација.

Секоја од собите е опремена со модерните удобности како што се следниве:
♦ Крпи ♦ Фен ♦ Кабловски/сателитски ТВ канали ♦Туш кабина и тоалет ♦ 20 инчен или поголем телевизор ♦ Повеќето од собите се со прекрасен балкон или тераса.

пролет – лето 2021 год.

 

Тип на соба

    Петок-Сабота   

Недела-Четврток

ДВОКРЕВЕТНА СТАНДАРД СОБА   

1.400

1.200

СТАНДАРД СОБА СО ТЕРАСА

   

1/2

1.600

1.400

1/3

2.100

1.950

1/4

2.600

2.400

1/5

3.000

2.500

СТУДИО СО КУЈНА

   

1/2

1.400

1.200

1/3

1.950

1.650

1/4

2.400

2.000

СТУДИО СО КУЈНА СО ТЕРАСА

   

1/2

1.800

1.600

1/3

2.400

2.100

1/4

2.800

2.400

1/5

3.000

2.750

ЛУКС СОБА СО ТЕРАСА

   

1/2

1.800

1.600

1/3

2.400

2.100

1/4

2.800

2.400

1/5

3.000

2.750

 

-Цените се дадени на база ноќевање со појадок по соба

-Доплата за оброк ручек или вечера 250 ден. по лице

-Деца до 4 год. Бесплатно

-Деца од 4 до 10 год. плаќаат 50% (имаат легло)

-Цените се дадени во денари, со вклучена туристичка такса.

img01

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: